Zabawki drewniane

Drewniane zabawki od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Jeżeli jeszcze nie wiecie, czy warto, to rozwiewamy wszystkie wątpliwości - warto! Wciąż poszerzamy naszą szeroką ofertę o nowe produkty, żeby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie.


Wśród drewnianych zabawek znajdą się zarówno produkty dla maluchów - kolorowe klocki, układanki z uchwytami, drewniane budowle czy plansze i kolorowe, jednoelementowe zwierzątka - jak i dla starszych, a nawet dorosłych - puzzle 3D to prawdziwy hit!

Zabawki dla przedszkoli, do samodzielnego montażu czy powieszenia, a także do ciągania, skręcania i składania czy malowania - to wszystko znajdziecie właśnie w tej kategorii.

Gra Jenga pass Challenge
Cena katalogowa: 134,99 zł
Nasza cena: 77,89 zł
Status:  od ręki


Duży drewniany domek dla lalek z mebelkami
Cena katalogowa: 399,00 zł
Nasza cena: 294,54 zł
Status:  od ręki


Deska z warzywami
Cena katalogowa: 69,00 zł
Nasza cena: 49,55 zł
Status:  od ręki


Deska z owocami
Cena katalogowa: 69,00 zł
Nasza cena: 49,55 zł
Status:  od ręki


Kolejka 20 elementów
Cena katalogowa: 69,00 zł
Nasza cena: 55,07 zł
Status:  od ręki


Kolejka 35 elementów
Cena katalogowa: 129,00 zł
Nasza cena: 96,40 zł
Status:  od ręki


Kolejka tor z mostem 55 elementów
Cena katalogowa: 214,00 zł
Nasza cena: 147,92 zł
Status:  od ręki


Kolejka 81 elementów
Cena katalogowa: 289,00 zł
Nasza cena: 208,14 zł
Status:  od ręki


Kolorowe cymbałki
Cena katalogowa: 109,00 zł
Nasza cena: 76,41 zł
Status:  od ręki


Klocki konstrukcyjne Samolot 18 elementów
Cena katalogowa: 29,00 zł
Nasza cena: 24,48 zł
Status:  od ręki


Klocki konstrukcyjne Motor 2w1, 40 elementów
Cena katalogowa: 49,00 zł
Nasza cena: 35,00 zł
Status:  od ręki


Klocki konstrukcyjne Samolot 2w1, 40 elementów
Cena katalogowa: 49,00 zł
Nasza cena: 36,85 zł
Status:  od ręki


Klocki konstrukcyjne Auto 3w1, 50 elementów
Cena katalogowa: 58,00 zł
Nasza cena: 41,98 zł
Status:  od ręki


Klocki konstrukcyjne Skuter 2w1, 75 elementów
Cena katalogowa: 69,00 zł
Nasza cena: 49,82 zł
Status:  od ręki


Klocki konstrukcyjne Wóz strażacki 3w1, 155 elementów
Cena katalogowa: 129,00 zł
Nasza cena: 92,67 zł
Status:  od ręki


Klocki konstrukcyjne Koparka 3w1, 90 elementów
Cena katalogowa: 89,00 zł
Nasza cena: 65,02 zł
Status:  od ręki


Kolorowa układanka 18 elementów
Cena katalogowa: 49,00 zł
Nasza cena: 38,48 zł
Status:  od ręki


Drewniany motylek
Cena katalogowa: 85,00 zł
Nasza cena: 65,82 zł
Status:  od ręki


Układanka drewniana JOJO Tricot
Cena katalogowa: 112,00 zł
Nasza cena: 79,91 zł
Status:  od ręki


Układanka drewniana Cleo Tricot
Cena katalogowa: 112,00 zł
Nasza cena: 84,24 zł
Status:  od ręki


Smarkacz.pl myśl kreatywnie to sklep z zabawkami, w którym oprócz zabawek drewnianych, kreatywnych i edukacyjnych znajdziesz puzzlegry planszowegry towarzyskie i imprezowe, gry karciane oraz gry strategiczne

Dodatkowo oferujemy bogaty wybór klocków Lego, które rozwijają wyobraźnię i wspierają kreatywność naszych dzieci. To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ale prawdziwą frajdę sprawiają również dorosłym.

Specjalnie dla naszych klientów staramy się, aby dostępne produkty były w jak najniższej cenie. Zależy nam, aby zapewnić wszystkim dużo zabawy. Przykładamy dużą wagę do szybkiej wysyłki. Wiele produktów mamy dostępnych od ręki, dzięki czemu wysyłamy je niemal natychmiast.

Nie zapominamy o najmłodszych – ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe jeździkigrzechotki i zabawki edukacyjne; posiadamy również maty edukacyjne, karuzele  czy pluszaki.

Dużym powodzeniem cieszą się też wszelkie pojazdy - wóz strażacki, karetka czy śmieciarka – zarówno małe, jak i duże, dostosowane do każdego wieku.

Na Smarkacz.pl oprócz tradycyjnych zabawek czy zabawek nawiązujących do ulubionych postaci z kreskówek znaleźć można pasjonujące gry, zgadywanki, puzzle tematycznememory, a także książki dla dzieci.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na Facebooku. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a także informujemy o nowościach i dziecięcych hitach. Tworzymy fanpage z myślą o naszych fanach.

Nasz internetowy sklep Smarkacz.pl charakteryzują niskie ceny przez cały rok oraz szybka wysyłka, jednak warto obserwować nas na bieżąco – zaskakujemy konkursami i promocjami dla każdego.

 

Posiadamy szeroką ofertę oryginalnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Można u nas odnaleźć ulubione dziecięce postacie z kreskówek takich jak Strażak SamMasza i NiedźwiedżBob Budowniczy, Wissper, Tomek i przyjacieleŚwinka PeppaCarsFrozenSteffi czy Barbi.

Smarkacz.pl współpracuje z czołowymi firmami zabawkarskimi na rynku: SimbaChiccoSmobyClementoniLiscianiHasbroDumelEpeeSmilyPlayVtechAnekSprytna PlastelinaCzuCzuDjeco . Zależy nam bowiem, aby zabawki były najwyższej jakości i wyprodukowane z najlepszych materiałów.

Gry rozwijają umysł i ćwiczą mózg; jest to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, kolegami, ale również w rodzinnym gronie. Gry strategiczne uczą przewidywać ruchy przeciwnika, planować, a przede wszystkim poprawiają naszą komunikację interpersonalną i pozwalają łączyć rywalizację z zabawą.

Pasjonaci gier planszowych, gier strategicznych czy gier logicznych także powinni być zadowoleni, oferujemy bowiem gry takich firm jak RebelBardPortal GamesTrefl EgmontGames FactoryCubeGrannaTactic.

W swojej szerokiej ofercie Smarkacz.pl ma także takie bestsellerowe gry jak: DobbleDixit5 sekund, Kolejka, Ego czy ponadczasowe Monopoly czy Scrabble.

Gwarantujemy niskie ceny i szybką wysyłkę. W sklepie Smarkacz.pl zrobicie zakupy dla całej rodziny i będziecie się przy tym świetnie bawić.

Warto do nas zaglądać, gdyż stale poszerzamy ofertę zabawek, gier, Lego.

Smarkacz.pl uczy, jak myśleć kreatywnie, wykorzystując do tego zabawki, gry czy klocki Lego.

Polub nas an facebooku Polub nas an facebooku