Zabawki drewniane

Drewniane zabawki od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Jeżeli jeszcze nie wiecie, czy warto, to rozwiewamy wszystkie wątpliwości - warto! Wciąż poszerzamy naszą szeroką ofertę o nowe produkty, żeby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie.


Wśród drewnianych zabawek znajdą się zarówno produkty dla maluchów - kolorowe klocki, układanki z uchwytami, drewniane budowle czy plansze i kolorowe, jednoelementowe zwierzątka - jak i dla starszych, a nawet dorosłych - puzzle 3D to prawdziwy hit!

Zabawki dla przedszkoli, do samodzielnego montażu czy powieszenia, a także do ciągania, skręcania i składania czy malowania - to wszystko znajdziecie właśnie w tej kategorii.

Tamburyno
Cena katalogowa: 38,51 zł
Nasza cena: 25,27 zł
Status:  od ręki


Akwarium
Cena katalogowa: 96,00 zł
Nasza cena: 92,16 zł
Status:  od ręki


Puzzle drewniane Niebieski królik
Cena katalogowa: 48,00 zł
Nasza cena: 39,34 zł
Status:  od ręki


Gra chwiejąca wieża
Cena katalogowa: 38,00 zł
Nasza cena: 26,12 zł
Status:  od ręki


Układanka drewniana Cleo Tricot
Cena katalogowa: 112,00 zł
Nasza cena: 77,54 zł
Status:  od ręki


Puzzle drewniane Zwierzątka
Cena katalogowa: 75,00 zł
Nasza cena: 53,37 zł
Status:  od ręki


Puzzle warstwowe Rodzina pandy
Cena katalogowa: 42,00 zł
Nasza cena: 30,76 zł
Status:  od ręki


Tort drewniany z akcesoriami
Cena katalogowa: 66,00 zł
Nasza cena: 48,70 zł
Status:  od ręki


Deska z owocami
Cena katalogowa: 69,00 zł
Nasza cena: 48,82 zł
Status:  od ręki


Drewniany domek kształtów
Cena katalogowa: 95,00 zł
Nasza cena: 66,74 zł
Status:  od ręki


Gra drewniana memo
Cena katalogowa: 75,00 zł
Nasza cena: 69,75 zł
Status:  od ręki


Klocki domki Caubanimo Zwierzątka
Cena katalogowa: 119,00 zł
Nasza cena: 113,55 zł
Status:  od ręki


Zabawka wczesnorozwojowa - Zetribu
Cena katalogowa: 212,16 zł
Nasza cena: 114,82 zł
Status:  od ręki


EH Kolorowy żółwik sorter
Cena katalogowa: 89,00 zł
Nasza cena: 72,27 zł
Status:  od ręki


Puzzle Tai Mahal
Cena katalogowa: 14,50 zł
Nasza cena: 11,89 zł
Status:  od ręki


Drewniane puzzle Rosalie
Cena katalogowa: 42,00 zł
Nasza cena: 32,12 zł
Status:  od ręki


Kolejka 81 elementów
Cena katalogowa: 289,00 zł
Nasza cena: 219,55 zł
Status:  od ręki


Zagroda. Układanka
Cena katalogowa: 35,01 zł
Nasza cena: 26,91 zł
Status:  od ręki


Drewniana układanka Rybka
Cena katalogowa: 79,00 zł
Nasza cena: 54,20 zł
Status:  od ręki


Tekturowe klocki Pojazdy
Cena katalogowa: 67,00 zł
Nasza cena: 64,32 zł
Status:  od ręki


Smarkacz.pl myśl kreatywnie to sklep z zabawkami, w którym oprócz zabawek drewnianych, kreatywnych i edukacyjnych znajdziesz puzzlegry planszowegry towarzyskie i imprezowe, gry karciane oraz gry strategiczne

Dodatkowo oferujemy bogaty wybór klocków Lego, które rozwijają wyobraźnię i wspierają kreatywność naszych dzieci. To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ale prawdziwą frajdę sprawiają również dorosłym.

Specjalnie dla naszych klientów staramy się, aby dostępne produkty były w jak najniższej cenie. Zależy nam, aby zapewnić wszystkim dużo zabawy. Przykładamy dużą wagę do szybkiej wysyłki. Wiele produktów mamy dostępnych od ręki, dzięki czemu wysyłamy je niemal natychmiast.

Nie zapominamy o najmłodszych – ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe jeździkigrzechotki i zabawki edukacyjne; posiadamy również maty edukacyjne, karuzele  czy pluszaki.

Dużym powodzeniem cieszą się też wszelkie pojazdy - wóz strażacki, karetka czy śmieciarka – zarówno małe, jak i duże, dostosowane do każdego wieku.

Na Smarkacz.pl oprócz tradycyjnych zabawek czy zabawek nawiązujących do ulubionych postaci z kreskówek znaleźć można pasjonujące gry, zgadywanki, puzzle tematycznememory, a także książki dla dzieci.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na Facebooku. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a także informujemy o nowościach i dziecięcych hitach. Tworzymy fanpage z myślą o naszych fanach.

Nasz internetowy sklep Smarkacz.pl charakteryzują niskie ceny przez cały rok oraz szybka wysyłka, jednak warto obserwować nas na bieżąco – zaskakujemy konkursami i promocjami dla każdego.

 

Posiadamy szeroką ofertę oryginalnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Można u nas odnaleźć ulubione dziecięce postacie z kreskówek takich jak Strażak SamMasza i NiedźwiedżBob Budowniczy, Wissper, Tomek i przyjacieleŚwinka PeppaCarsFrozenSteffi czy Barbi.

Smarkacz.pl współpracuje z czołowymi firmami zabawkarskimi na rynku: SimbaChiccoSmobyClementoniLiscianiHasbroDumelEpeeSmilyPlayVtechAnekSprytna PlastelinaCzuCzuDjeco . Zależy nam bowiem, aby zabawki były najwyższej jakości i wyprodukowane z najlepszych materiałów.

Gry rozwijają umysł i ćwiczą mózg; jest to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, kolegami, ale również w rodzinnym gronie. Gry strategiczne uczą przewidywać ruchy przeciwnika, planować, a przede wszystkim poprawiają naszą komunikację interpersonalną i pozwalają łączyć rywalizację z zabawą.

Pasjonaci gier planszowych, gier strategicznych czy gier logicznych także powinni być zadowoleni, oferujemy bowiem gry takich firm jak RebelBardPortal GamesTrefl EgmontGames FactoryCubeGrannaTactic.

W swojej szerokiej ofercie Smarkacz.pl ma także takie bestsellerowe gry jak: DobbleDixit5 sekund, Kolejka, Ego czy ponadczasowe Monopoly czy Scrabble.

Gwarantujemy niskie ceny i szybką wysyłkę. W sklepie Smarkacz.pl zrobicie zakupy dla całej rodziny i będziecie się przy tym świetnie bawić.

Warto do nas zaglądać, gdyż stale poszerzamy ofertę zabawek, gier, Lego.

Smarkacz.pl uczy, jak myśleć kreatywnie, wykorzystując do tego zabawki, gry czy klocki Lego.

Polub nas an facebooku Polub nas an facebooku