Pokaż:
sortuj według:
Cena katalogowa: 55,39 zł
Nasza cena: 38,33 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 110,93 zł
Nasza cena: 73,31 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 55,89 zł
Nasza cena: 34,58 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 45,57 zł
Nasza cena: 38,14 zł
Status:  od ręki


Love Evi
Cena katalogowa: 49,40 zł
Nasza cena: 35,34 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 55,39 zł
Nasza cena: 36,55 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 35,08 zł
Nasza cena: 25,57 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 200,86 zł
Nasza cena: 139,00 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 71,25 zł
Nasza cena: 50,22 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 92,69 zł
Nasza cena: 64,76 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 43,00 zł
Nasza cena: 26,18 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 43,00 zł
Nasza cena: 29,45 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 114,03 zł
Nasza cena: 74,55 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 103,00 zł
Nasza cena: 68,13 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 63,44 zł
Nasza cena: 36,88 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 42,93 zł
Nasza cena: 39,29 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 99,99 zł
Nasza cena: 64,98 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 29,00 zł
Nasza cena: 21,59 zł
Status:  od ręki


Love Steffi
Cena katalogowa: 71,02 zł
Nasza cena: 50,50 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 139,97 zł
Nasza cena: 99,08 zł
Status:  od ręki


Smarkacz.pl myśl kreatywnie to sklep w którym oprócz zabawek drewnianych, kreatywnych i edukacyjnych znajdziesz puzzlegry planszowegry towarzyskie i imprezowe, gry karciane oraz gry strategiczne.

 

Dodatkowo oferujemy bogaty wybór klocków Lego, które rozwijają wyobraźnię i wspierają kreatywność naszych dzieci. To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ale prawdziwą frajdę sprawiają również dorosłym.

 

Specjalnie dla naszych klientów staramy się, aby dostępne produkty były w jak najniższej cenie. Zależy nam, aby zapewnić wszystkim dużo zabawy. Przykładamy dużą wagę do szybkiej wysyłki. Wiele produktów mamy dostępnych od ręki, dzięki czemu wysyłamy je niemal natychmiast.

 

Nie zapominamy o najmłodszych – ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe jeździkigrzechotki i zabawki edukacyjne; posiadamy również maty edukacyjne, karuzele  czy pluszaki.

 

Dużym powodzeniem cieszą się też wszelkie pojazdy - wóz strażacki, karetka czy śmieciarka – zarówno małe, jak i duże, dostosowane do każdego wieku.

 

Na Smarkacz.pl oprócz tradycyjnych zabawek czy zabawek nawiązujących do ulubionych postaci z kreskówek znaleźć można pasjonujące gry, zgadywanki, puzzle tematycznememory, a także książki dla dzieci.

 

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na Facebooku. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a także informujemy o nowościach i dziecięcych hitach. Tworzymy fanpage z myślą o naszych fanach.

 

Nasz internetowy sklep Smarkacz.pl charakteryzują niskie ceny przez cały rok oraz szybka wysyłka, jednak warto obserwować nas na bieżąco – zaskakujemy konkursami i promocjami dla każdego.

 

Posiadamy szeroką ofertę oryginalnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Można u nas odnaleźć ulubione dziecięce postacie z kreskówek takich jak Strażak SamMasza i NiedźwiedżBob Budowniczy, Wissper, Tomek i przyjacieleŚwinka PeppaCarsFrozenSteffi czy Barbi.


 

Smarkacz.pl współpracuje z czołowymi firmami zabawkarskimi na rynku: SimbaChicco Smoby Clementoni Lisciani Hasbro Dumel Epee SmilyPlay Vtech Anek Sprytna Plastelina CzuCzu Djeco . Zależy nam bowiem, aby zabawki były najwyższej jakości i wyprodukowane z najlepszych materiałów.

 

Gry rozwijają umysł i ćwiczą mózg; jest to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, kolegami, ale również w rodzinnym gronie. Gry strategiczne uczą przewidywać ruchy przeciwnika, planować, a przede wszystkim poprawiają naszą komunikację interpersonalną i pozwalają łączyć rywalizację z zabawą.

 

Pasjonaci gier planszowych, gier strategicznych czy gier logicznych także powinni być zadowoleni, oferujemy bowiem gry takich firm jak Rebel Bard Portal Games Trefl Egmont Games Factory Cube Granna Tactic .

 

W swojej szerokiej ofercie Smarkacz.pl ma także takie bestsellerowe gry jak: Dobble Dixit 5 sekund , Kolejka, Ego czy ponadczasowe Monopoly czy Scrabble .

 

Gwarantujemy niskie ceny i szybką wysyłkę. W sklepie Smarkacz.pl zrobicie zakupy dla całej rodziny i będziecie się przy tym świetnie bawić.

 

Warto do nas zaglądać, gdyż stale poszerzamy ofertę zabawek, gier, Lego .

 

Smarkacz.pl uczy, jak myśleć kreatywnie, wykorzystując do tego zabawki , gry czy klocki Lego.

Polub nas an facebooku