Puzzle tematyczne

Szukanie ulubionej układanki nigdy nie było tak proste. Specjalnie dla Was podzieliliśmy puzzle według występujących na nich motywów. Na naszej stronie zyskujecie możliwość wyboru spośród zbliżonych tematycznie układanek, dlatego jeżeli Wasze dziecko lubi zwierzęta, w tej kategorii będziecie mogli wybrać puzzle z psami, kotami, końmi albo nawet delfinami czy tygrysami.


Fani architektury nie powinni czuć się pominięci, bo pomyśleliśmy i o nich. Teraz musicie zdecydować, czy wolicie najpierw ułożyć Londyn czy jednak Budapeszt? A może Waszym życiowym celem jest stworzenie małego miasta albo skolekcjonowanie najbardziej znanych budowli z każdego państwa? Katedra Notre Dame, Taj Mahal, Wieża Eiffla a może Big Ben? Dla Was są właśnie puzzle 3D!


Oprócz puzzli fantastycznych, przedstawiających krajobrazy i ludzi, pojazdy, statki i samoloty lub powiązanych z malarstwem i sztuką, mamy również puzzle edukacyjne.


Nasza bogata oferta składa się zarówno z dużych puzzli dla dzieci, jak wieloelementowych, które wymagają poświęcenia większej ilości czasu. Zawarliśmy w tej kategorii również puzzle 3D, aby i ich miłośnicy mogli odnaleźć upragniony model.


Nie ma znaczenia, które puzzle preferujesz, ponieważ każde poprawiają humor!

Puzzle 3D Domki świata Włochy
Cena katalogowa: 17,90 zł
Nasza cena: 11,45 zł
Status:  1 - 2 dni


Puzzle 30 Cars 3
Cena katalogowa: 9,04 zł
Nasza cena: 6,40 zł
Status:  1 - 2 dni


Puzzle dwustronne Maxi 35 Kraina Lodu
Cena katalogowa: 19,68 zł
Nasza cena: 15,99 zł
Status:  1 - 2 dni


Puzzle 3x48 SuperColor Avengers
Cena katalogowa: 29,79 zł
Nasza cena: 18,63 zł
Status:  1 - 2 dni


Puzzle 4x54 Kraina Lodu DINO
Cena katalogowa: 37,90 zł
Nasza cena: 19,20 zł
Status:  1 - 2 dni


Puzzle 1000 - Vintage Poster Transport
Cena katalogowa: 45,76 zł
Nasza cena: 33,42 zł
Status:  1 - 2 dni


Puzzle dwustronne Jej wysokość Zosia 60
Cena katalogowa: 12,30 zł
Nasza cena: 10,25 zł
Status:  1 - 2 dni


Puzzle dla najmłodszych - Domisie - Bazyli
Cena katalogowa: 14,99 zł
Nasza cena: 13,19 zł
Status:  1 - 2 dni


Puzzle Twilight Beacon 2000
Cena katalogowa: 32,20 zł
Nasza cena: 23,78 zł
Status:  1 - 2 dni


Puzzle SuperColor Maxi Gdzie jest Nemo 60
Cena katalogowa: 22,83 zł
Nasza cena: 14,65 zł
Status:  1 - 2 dni


Puzzle 100 Descendants
Cena katalogowa: 13,04 zł
Nasza cena: 8,15 zł
Status:  1 - 2 dni


Puzzle Ciężarówka z lodami 48
Cena katalogowa: 51,00 zł
Nasza cena: 34,56 zł
Status:  1 - 2 dni


Five Little Puppies, puzzle
Cena katalogowa: 9,46 zł
Nasza cena: 5,77 zł
Status:  1 - 2 dni


Pan Kuleczka - Puzzle
Cena katalogowa: 14,88 zł
Nasza cena: 9,01 zł
Status:  1 - 2 dni


Star Wars Wielkie układanie
zbiorowe Opracowanie
Cena katalogowa: 39,99 zł
Nasza cena: 25,58 zł
Status:  1 - 2 dni


Puzzle 2x24 frozen siostry kraina lodu
Cena katalogowa: 24,99 zł
Nasza cena: 18,02 zł
Status:  1 - 2 dni


Puzzle 2x60 Finding Dory
Cena katalogowa: 17,85 zł
Nasza cena: 11,52 zł
Status:  1 - 2 dni


Prague at Night, puzzle
Cena katalogowa: 23,31 zł
Nasza cena: 15,68 zł
Status:  1 - 2 dni


Puzzle Pisa 1000
Cena katalogowa: 27,74 zł
Nasza cena: 19,82 zł
Status:  1 - 2 dni


Wieża eiffla puzzle
Cena katalogowa: 80,36 zł
Nasza cena: 57,90 zł
Status:  1 - 2 dni


Smarkacz.pl myśl kreatywnie to sklep z zabawkami, w którym oprócz zabawek drewnianych, kreatywnych i edukacyjnych znajdziesz puzzlegry planszowegry towarzyskie i imprezowe, gry karciane oraz gry strategiczne

Dodatkowo oferujemy bogaty wybór klocków Lego, które rozwijają wyobraźnię i wspierają kreatywność naszych dzieci. To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ale prawdziwą frajdę sprawiają również dorosłym.

Specjalnie dla naszych klientów staramy się, aby dostępne produkty były w jak najniższej cenie. Zależy nam, aby zapewnić wszystkim dużo zabawy. Przykładamy dużą wagę do szybkiej wysyłki. Wiele produktów mamy dostępnych od ręki, dzięki czemu wysyłamy je niemal natychmiast.

Nie zapominamy o najmłodszych – ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe jeździkigrzechotki i zabawki edukacyjne; posiadamy również maty edukacyjne, karuzele  czy pluszaki.

Dużym powodzeniem cieszą się też wszelkie pojazdy - wóz strażacki, karetka czy śmieciarka – zarówno małe, jak i duże, dostosowane do każdego wieku.

Na Smarkacz.pl oprócz tradycyjnych zabawek czy zabawek nawiązujących do ulubionych postaci z kreskówek znaleźć można pasjonujące gry, zgadywanki, puzzle tematycznememory, a także książki dla dzieci.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na Facebooku. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a także informujemy o nowościach i dziecięcych hitach. Tworzymy fanpage z myślą o naszych fanach.

Nasz internetowy sklep Smarkacz.pl charakteryzują niskie ceny przez cały rok oraz szybka wysyłka, jednak warto obserwować nas na bieżąco – zaskakujemy konkursami i promocjami dla każdego.

 

Posiadamy szeroką ofertę oryginalnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Można u nas odnaleźć ulubione dziecięce postacie z kreskówek takich jak Strażak SamMasza i NiedźwiedżBob Budowniczy, Wissper, Tomek i przyjacieleŚwinka PeppaCarsFrozenSteffi czy Barbi.

Smarkacz.pl współpracuje z czołowymi firmami zabawkarskimi na rynku: SimbaChiccoSmobyClementoniLiscianiHasbroDumelEpeeSmilyPlayVtechAnekSprytna PlastelinaCzuCzuDjeco . Zależy nam bowiem, aby zabawki były najwyższej jakości i wyprodukowane z najlepszych materiałów.

Gry rozwijają umysł i ćwiczą mózg; jest to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, kolegami, ale również w rodzinnym gronie. Gry strategiczne uczą przewidywać ruchy przeciwnika, planować, a przede wszystkim poprawiają naszą komunikację interpersonalną i pozwalają łączyć rywalizację z zabawą.

Pasjonaci gier planszowych, gier strategicznych czy gier logicznych także powinni być zadowoleni, oferujemy bowiem gry takich firm jak RebelBardPortal GamesTrefl EgmontGames FactoryCubeGrannaTactic.

W swojej szerokiej ofercie Smarkacz.pl ma także takie bestsellerowe gry jak: DobbleDixit5 sekund, Kolejka, Ego czy ponadczasowe Monopoly czy Scrabble.

Gwarantujemy niskie ceny i szybką wysyłkę. W sklepie Smarkacz.pl zrobicie zakupy dla całej rodziny i będziecie się przy tym świetnie bawić.

Warto do nas zaglądać, gdyż stale poszerzamy ofertę zabawek, gier, Lego.

Smarkacz.pl uczy, jak myśleć kreatywnie, wykorzystując do tego zabawki, gry czy klocki Lego.

Polub nas an facebooku Polub nas an facebooku