Twoje dziecko uwielbia motocykle i quady? A może to Ty jesteś entuzjastą tych wyjątkowych maszyn i chcesz zarazić pasją swoją pociechę? W każdym przypadku nasze zabawki będą dla Was idealną propozycją. W ofercie znajdziesz wyjątkowe pojazdy, w tym właśnie motocykle i quady, które przypadną do gustu absolutnie każdemu dziecku, niezależnie od wieku. Perfekcyjnie wykonane, solidne, prezentujące się naprawdę efektownie i co najważniejsze - dostarczające dzieciom, a często i dorosłym, mnóstwo frajdy. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Motocykl ścigacz ze strażakiem. Światła, dźwięki
Cena katalogowa: 39,00 zł
Nasza cena: 25,89 zł
Status: 24h


Interaktywny Motor. Baby Clementoni
Cena katalogowa: 57,81 zł
Nasza cena: 49,58 zł
Status: 24h


Motocykl Ducati - niebieski
Cena katalogowa: 76,00 zł
Nasza cena: 57,43 zł
Status: 24h


Motocykle i quady - idealne zabawki dla dzieci w każdym wieku

Proponowane przez nas zabawki z łatwością dopasujesz do wieku swojej pociechy. Mamy zatem coś dla najmłodszych rajdowców i mechaników, np. motor do rozkręcania - bezpieczny i wygodny dla małych rączek, zachwycający kolorami, w komplecie ze śrubokrętem i kluczem. Mamy także inspirowany prawdziwymi maszynami Motocykl Ducati, idealny już dla 2-letnich fanów motocykli, wydający realistyczne dźwięki ryku silnika i odgłosu hamowania.  

 

Metalowy motocykl z dobrze oddanymi detalami prawdziwej maszyny z pewnością spodoba się nieco starszym dzieciom. Podobnie zdalnie starowany motor z funkcją jazdy w przód, w tył, skrętów i zatrzymywania się. 

 

Motocykle i quady, jakie znajdziesz w naszej ofercie, to nie tylko gwarancja świetnej zabawy, ale także doskonała propozycja dla mniejszych i większych pasjonatów motoryzacji. Wybrane modele, perfekcyjnie wykonane z wysokiej jakości metalu i tworzywa sztucznego, z dbałością o każdy detal, mogą z powodzeniem zasilić motocyklową kolekcję.

 

Polub nas na facebookuPolub nas na instagramie