Magiczny świat lalek Lalaloopsy zagościł także w naszym sklepie. Te pogodne lalki z oczkami - guziczkami, pochodzące z popularnego dziecięcego serialu animowanego - są nie tylko urocze, ale i noszą wyjątkowe imiona, jak Okruszka, Gadułka, czy Konfiturka. Lalki wzorowane na lalkach szmacianych, wywołują uśmiech na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych. Urzekają bowiem swoją urodą oraz słodkimi ubrankami. Jeśli poszukujesz wyjątkowej zabawki dla swojej pociechy, lalki kojarzącej się z fantastycznymi przygodami w magicznej krainie pełnej kolorów, zwierzaków i domków na drzewie - lalki Lalaloopsy z pewnością będą idealnym wyborem!

Lalaloopsy Ponies - Kucyki do czesania z akcesoriami, 4 rodzaje
Cena katalogowa: 22,90 zł
Nasza cena: 19,60 zł
Status: 24h


Lalaloopsy Hair-Dough Doll Plastelinowe włosy
Cena katalogowa: 104,37 zł
Nasza cena: 89,31 zł
Status: 24h


Lalaloopsy - lalki i akcesoria

W naszej ofercie znajdziesz zarówno lalki, jak i akcesoria oraz dodatki związane z bajką Lalaloopsy. Z nami stworzycie całą kolekcję tych uroczych laleczek lub zbudujecie prawdziwy świat Lalaloopsy! 

 

Laleczki - figurki z serii Mini Lalaloopsy mają wielkie guzikowe oczy, są zawsze uśmiechnięte i ubrane w śliczne kolorowe stroje. Możesz wybrać Mini Lalaloopsy Ember z trampoliną czy też Mini Lalaloopsy Dynamitkę. Do tego domek na drzewie, stroje i buciki. Dzieci mogą tworzyć magiczny świat i wiele stylizacji, które doskonale rozwijają ich wyobraźnię. Równie fantastycznej zabawy dostarczy najmłodszym zestaw Lalaloopsy GlitterHair-Dough Doll. Tutaj można zmieniać laleczce fryzury na najbardziej szalone i niepowtarzalne. Zestaw zawiera bowiem 3 sitka do wyciskania włosów z masy plastycznej z brokatem.