Magiczny świat lalek Lalaloopsy zagościł także w naszym sklepie. Te pogodne lalki z oczkami - guziczkami, pochodzące z popularnego dziecięcego serialu animowanego - są nie tylko urocze, ale i noszą wyjątkowe imiona, jak Okruszka, Gadułka, czy Konfiturka. Lalki wzorowane na lalkach szmacianych, wywołują uśmiech na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych. Urzekają bowiem swoją urodą oraz słodkimi ubrankami. Jeśli poszukujesz wyjątkowej zabawki dla swojej pociechy, lalki kojarzącej się z fantastycznymi przygodami w magicznej krainie pełnej kolorów, zwierzaków i domków na drzewie - lalki Lalaloopsy z pewnością będą idealnym wyborem!

Equestria Kryształowa Gala Rarity
Cena katalogowa: 113,73 zł
Nasza cena: 97,79 zł
Status: 24h


Mini Lalaloopsy Sew Royal Castle
Cena katalogowa: 149,99 zł
Nasza cena: 122,98 zł
Status: 24h


Lalaloopsy Babies Diaper Surprise Fistaszka
Cena katalogowa: 149,00 zł
Nasza cena: 128,42 zł
Status: 24h


Mini Lalaloopsy As Mechanik
Cena katalogowa: 29,99 zł
Nasza cena: 18,99 zł
Status: 48h


Lalaloopsy Babies Diaper Surprise Pieluszki Adorable
Cena katalogowa: 39,99 zł
Nasza cena: 25,97 zł
Status: 48h


Lalaloopsy - lalki i akcesoria

W naszej ofercie znajdziesz zarówno lalki, jak i akcesoria oraz dodatki związane z bajką Lalaloopsy. Z nami stworzycie całą kolekcję tych uroczych laleczek lub zbudujecie prawdziwy świat Lalaloopsy! 

 

Laleczki - figurki z serii Mini Lalaloopsy mają wielkie guzikowe oczy, są zawsze uśmiechnięte i ubrane w śliczne kolorowe stroje. Możesz wybrać Mini Lalaloopsy Ember z trampoliną czy też Mini Lalaloopsy Dynamitkę. Do tego domek na drzewie, stroje i buciki. Dzieci mogą tworzyć magiczny świat i wiele stylizacji, które doskonale rozwijają ich wyobraźnię. Równie fantastycznej zabawy dostarczy najmłodszym zestaw Lalaloopsy GlitterHair-Dough Doll. Tutaj można zmieniać laleczce fryzury na najbardziej szalone i niepowtarzalne. Zestaw zawiera bowiem 3 sitka do wyciskania włosów z masy plastycznej z brokatem.

 

Polub nas na facebookuPolub nas na instagramie