Książki i pomoce

A kto powiedział, że jeśli dla dzieci, to tylko zabawki? Udowadniamy, że maluchy potrafią świetnie się bawić przy czytaniu. Aby ułatwić wyszukanie interesującego produktu, podzieliliśmy dział na podkategorię - książki i zestawy kreatywne, książki edukacyjne, fiszki i karty obrazkowe.


W naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim takie książeczki, które pokażą dziecku świat. Rodzice wspólnie z dziećmi dowiedzą się, jakie zwierzęta żyją pod wodą, jakie są zwyczaje w Azji, zobaczą, jak żyje się na ulicy Czereśniowej, a także nauczą się, jak w kilku krokach narysować lwa albo dinozaura.


Wśród różnorodnych fiszek znaleźć można nie tylko te, które służą do nauki języka obcego, ale też takie, które pomogą dziecku w nauce matematyki albo sprawdzą jego wiedzę ze świata przyrody. Co najlepsze - dzieci będą mogły również przetestować wiedzę swoich rodziców.

Koniec z wygłupami
Stelmaszyk Agnieszka
Cena katalogowa: 8,99 zł
Nasza cena: 5,85 zł
Status:  od ręki


Elmer i motylek
David McKee
Cena katalogowa: 24,90 zł
Nasza cena: 23,90 zł
Status:  od ręki


Absolutnie fantastyczne połącz kropki
Cena katalogowa: 29,90 zł
Nasza cena: 18,15 zł
Status:  od ręki


Mizielińska Aleksandra, Mizieliński Daniel
Cena katalogowa: 32,00 zł
Nasza cena: 19,06 zł
Status:  od ręki


Lilla Lou edu! Liczby
Cena katalogowa: 9,99 zł
Nasza cena: 6,06 zł
Status:  od ręki


Wiosna na ulicy Czereśniowej
Berner Rotraut Susanne
Cena katalogowa: 36,90 zł
Nasza cena: 22,08 zł
Status:  od ręki


Owoce i warzywa. Malowanki wodą
zbiorowe Opracowanie
Cena katalogowa: 7,99 zł
Nasza cena: 4,03 zł
Status:  od ręki


Cena katalogowa: 16,91 zł
Nasza cena: 10,29 zł
Status:  od ręki


CzuCzu Karty kontrastowe na sznureczki 0m+
Cena katalogowa: 19,90 zł
Nasza cena: 12,16 zł
Status:  od ręki


Elmer i Róża
David McKee
Cena katalogowa: 24,90 zł
Nasza cena: 23,90 zł
Status:  od ręki


W góry
Karski Piotr
Cena katalogowa: 39,90 zł
Nasza cena: 23,88 zł
Status:  od ręki


Biblia audio. Superprodukcja. Stary testament
Cena katalogowa: 179,00 zł
Nasza cena: 166,61 zł
Status:  od ręki


Jesień na ulicy Czereśniowej
Berner Rotraut Susanne
Cena katalogowa: 36,90 zł
Nasza cena: 21,77 zł
Status:  od ręki


CzuCzu Mała akademia Kolory
zbiorowe Opracowanie
Cena katalogowa: 22,90 zł
Nasza cena: 13,83 zł
Status:  od ręki


Zabawki. Malowanki wodą
zbiorowe Opracowanie
Cena katalogowa: 7,99 zł
Nasza cena: 4,25 zł
Status:  od ręki


Lilla Lou edu 2+ Kształty
Cena katalogowa: 9,99 zł
Nasza cena: 6,23 zł
Status:  od ręki


Złota klatka
Castagnoli Anna
Cena katalogowa: 49,90 zł
Nasza cena: 31,43 zł
Status:  od ręki


CzuCzu Karty kontrastowe na sznureczki 3m+
Cena katalogowa: 19,90 zł
Nasza cena: 12,82 zł
Status:  od ręki


Moja mama
BROWNE ANTHONY
Cena katalogowa: 22,90 zł
Nasza cena: 14,11 zł
Status:  od ręki


Uczę się liczyć. Tabliczka mnożenia
Cena katalogowa: 19,99 zł
Nasza cena: 11,29 zł
Status:  od ręki


Smarkacz.pl myśl kreatywnie to sklep z zabawkami, w którym oprócz zabawek drewnianych, kreatywnych i edukacyjnych znajdziesz puzzlegry planszowegry towarzyskie i imprezowe, gry karciane oraz gry strategiczne

Dodatkowo oferujemy bogaty wybór klocków Lego, które rozwijają wyobraźnię i wspierają kreatywność naszych dzieci. To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ale prawdziwą frajdę sprawiają również dorosłym.

Specjalnie dla naszych klientów staramy się, aby dostępne produkty były w jak najniższej cenie. Zależy nam, aby zapewnić wszystkim dużo zabawy. Przykładamy dużą wagę do szybkiej wysyłki. Wiele produktów mamy dostępnych od ręki, dzięki czemu wysyłamy je niemal natychmiast.

Nie zapominamy o najmłodszych – ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe jeździkigrzechotki i zabawki edukacyjne; posiadamy również maty edukacyjne, karuzele  czy pluszaki.

Dużym powodzeniem cieszą się też wszelkie pojazdy - wóz strażacki, karetka czy śmieciarka – zarówno małe, jak i duże, dostosowane do każdego wieku.

Na Smarkacz.pl oprócz tradycyjnych zabawek czy zabawek nawiązujących do ulubionych postaci z kreskówek znaleźć można pasjonujące gry, zgadywanki, puzzle tematycznememory, a także książki dla dzieci.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na Facebooku. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a także informujemy o nowościach i dziecięcych hitach. Tworzymy fanpage z myślą o naszych fanach.

Nasz internetowy sklep Smarkacz.pl charakteryzują niskie ceny przez cały rok oraz szybka wysyłka, jednak warto obserwować nas na bieżąco – zaskakujemy konkursami i promocjami dla każdego.

 

Posiadamy szeroką ofertę oryginalnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Można u nas odnaleźć ulubione dziecięce postacie z kreskówek takich jak Strażak SamMasza i NiedźwiedżBob Budowniczy, Wissper, Tomek i przyjacieleŚwinka PeppaCarsFrozenSteffi czy Barbi.

Smarkacz.pl współpracuje z czołowymi firmami zabawkarskimi na rynku: SimbaChiccoSmobyClementoniLiscianiHasbroDumelEpeeSmilyPlayVtechAnekSprytna PlastelinaCzuCzuDjeco . Zależy nam bowiem, aby zabawki były najwyższej jakości i wyprodukowane z najlepszych materiałów.

Gry rozwijają umysł i ćwiczą mózg; jest to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, kolegami, ale również w rodzinnym gronie. Gry strategiczne uczą przewidywać ruchy przeciwnika, planować, a przede wszystkim poprawiają naszą komunikację interpersonalną i pozwalają łączyć rywalizację z zabawą.

Pasjonaci gier planszowych, gier strategicznych czy gier logicznych także powinni być zadowoleni, oferujemy bowiem gry takich firm jak RebelBardPortal GamesTrefl EgmontGames FactoryCubeGrannaTactic.

W swojej szerokiej ofercie Smarkacz.pl ma także takie bestsellerowe gry jak: DobbleDixit5 sekund, Kolejka, Ego czy ponadczasowe Monopoly czy Scrabble.

Gwarantujemy niskie ceny i szybką wysyłkę. W sklepie Smarkacz.pl zrobicie zakupy dla całej rodziny i będziecie się przy tym świetnie bawić.

Warto do nas zaglądać, gdyż stale poszerzamy ofertę zabawek, gier, Lego.

Smarkacz.pl uczy, jak myśleć kreatywnie, wykorzystując do tego zabawki, gry czy klocki Lego.

Polub nas an facebooku Polub nas an facebooku