Lalka interaktywna to połączenie fantastycznej zabawy i... nauki! Tego rodzaju lalki wyposażone są bowiem w szereg funkcji, np. odzwierciedlających zachowania niemowląt. Dzięki temu dziewczynki mogą podczas zabawy uczyć się tego, w jaki sposób zadbać o taką płaczącą, siusiającą czy domagającą się jedzenia lalkę - bobasa. Inne lalki w tej kategorii mówią i śpiewają. To świetna zabawa, która zachęca dzieci do aktywności, rozwesela i pozytywnie wpływa na rozwój dziecięcych umiejętności w zakresie mówienia (zabawki zachęcają np. do powtarzania zwrotów, odpowiadania na pytania etc.).

W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze lalki interaktywne, w tym lalki z serii Baby Born oraz Baby Annabell, a także śliczne bobaski Cry Babies.

Baby Born Bobas / Lalka interaktywna Z krainy czarów (wersja 2018)
Cena katalogowa: 271,68 zł
Nasza cena: 223,54 zł
Status: 24h


Cry babies - Tygrys Nala
Cena katalogowa: 159,99 zł
Nasza cena: 116,81 zł
Status: 24h


Cry babies - Biedronka Lady
Cena katalogowa: 159,99 zł
Nasza cena: 119,34 zł
Status: 24h


Cry babies - Dalmatyńczyk Dotty
Cena katalogowa: 159,99 zł
Nasza cena: 123,27 zł
Status: 24h


Cry Babies - Lea Leopard
Cena katalogowa: 199,00 zł
Nasza cena: 139,94 zł
Status: 24h


Lala Bambolina niemowlaczek
Cena katalogowa: 119,90 zł
Nasza cena: 88,99 zł
Status: 24h


Baby Born Bobas / Lalka interaktywna dziewczynka
Cena katalogowa: 299,00 zł
Nasza cena: 293,02 zł
Status: 24h


Najlepsze lalki dla dziewczynek

Nasz sklep z zabawkami to prawdziwy raj dla dziewczynek. Wszystkie nasze lalki, zarówno lalki bobasy, szmaciane czy Lalaloopsy, to wyjątkowe, urocze zabawki, dokładnie takie, o jakich marzy każda mała księżniczka. Lalki interaktywne, jakie znajdziesz w naszej ofercie to z kolei propozycje najlepszych producentów, wyposażone w szereg funkcji sprawiających, że zabawa jest jeszcze wspanialszą przygodą.

 

Co może lalka interaktywna? Taka lalka m.in. zasypia (w pozycji leżącej jej oczka się zamykają), płacze prawdziwymi łzami, je (można karmić ją specjalnym pokarmem), pije (można poić lalkę z butelki), może być także kąpana. A to zaledwie kilka z dostępnych możliwości. Wybrane modele posiadają także interaktywne funkcje uruchamiane z niektórymi akcesoriami, które reagują na lalkę dźwiękiem, ruchem lub światłem. Każda dziewczynka będzie zachwycona!

 

 

Polub nas na facebookuPolub nas na instagramie