Planszowe oraz komputerowe gry wojenne, to kolejne z naszych propozycji, które z pewnością zainteresują wszystkich spragnionych wrażeń. Jeśli znudziły Ci się już gry planszowe, a wszystkie gry komputerowe już dawno ukończyłeś – to odpowiedni moment na wybranie gry wojennej z naszej oferty. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze gry strategiczne, które pozwolą Ci przenieść się w fascynujący świat wielkich bitew. Dzięki nim będziesz mógł zdobywać górskie klasztory czy docierać do tajnych obozów ukrytych w dziczy, samodzielnie decydując, w jaki sposób rozegrasz poszczególne misje. Możliwości są nieskończone – wystarczy sięgnąć po jedną z proponowanych przez nas gier!

Spartakus: Krew i zdrada
Cena katalogowa: 199,90 zł
Nasza cena: 137,91 zł
Status: 24h


Darksiders 1 Warmaster Edition XboxOne
Cena katalogowa: 169,99 zł
Nasza cena: 107,59 zł
Status: 24h


Najlepsze gry wojenne – wiele propozycji w jednym miejscu

 

Wymagające zadania? Misje niemożliwe? Miażdżące siły wroga, którym trzeba stawić opór? To wszystko masz teraz w zasięgu ręki! W oferowanych przez nas strategicznych grach komputerowych, z pewnością docenisz widowiskowe pola bitewne, ekscytujące kampanie wojenne oraz fantastyczne animacje postaci i obiektów.

 

To, co wyróżnia naszą ofertę, to wiele interesujących propozycji zgromadzonych w jednym miejscu. Nie musisz poświęcać czasu na żmudne poszukiwania – przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze i najpopularniejsze gry wojenne na rynku. Dzięki zróżnicowaniu produktów pod względem fabuły i kategorii wiekowej możesz przenieść się do siedemnastowiecznej Japonii grając w Shadow Tactics Blades of the Shogun, lub też zanurzyć się w świecie bitew fantasy, grając w grę Bitwa Pięciu Armii: Hobbit. Co wybierzesz?

 

Polub nas na facebookuPolub nas na instagramie