Gry towarzyskie i imprezowe

Gry towarzyskie i imprezowe to bardzo obszerna kategoria, która łączy w sobie wszystko to, co najlepsze - gry planszowe, karciane, wymagające myślenia, zręczności lub opanowania i wiele innych, idealnych na imprezę zabaw. Wiele z nich pozwala dobrze się bawić bez użycia zbędnych rekwizytów; są więc idealne dla minimalistów.


Jeżeli nadal nie możecie znaleźć upragnionej gry, w którą można byłoby grać w dużym gronie, koniecznie sprawdźcie w tej kategorii. Oferuje ona bowiem gry zarówno dla dużego, jak i małego, czasami dwuosobowego grona. Zagwarantują one świetnie spędzony czas wśród dorosłych, młodzieży czy dzieci. Co najważniejsze - bogactwo produktów nigdy nie pozwoli Wam się nudzić.

ZhanGuo
Niccolini Stefania, Canetta Marco
Cena katalogowa: 199,99 zł
Nasza cena: 185,97 zł
Status:  od ręki


Przebiegłe wielbłądy
zbiorowa Praca
Cena katalogowa: 110,00 zł
Nasza cena: 74,65 zł
Status:  od ręki


Carcassonne rozszerzenie 2 - kupcy i budowniczowie
Cena katalogowa: 64,89 zł
Nasza cena: 42,33 zł
Status:  od ręki


Monopoly prl od zera do milionera
Cena katalogowa: 149,00 zł
Nasza cena: 95,42 zł
Status:  od ręki


Carcassonne 8 - Mosty, zamki i bazary (dodatek)
Cena katalogowa: 59,90 zł
Nasza cena: 39,23 zł
Status:  od ręki


Pomarańczowe historie
Cena katalogowa: 42,00 zł
Nasza cena: 31,85 zł
Status:  od ręki


Gra karciana Animazoo
Cena katalogowa: 64,00 zł
Nasza cena: 50,89 zł
Status:  od ręki


Tash-Kalar Legendarna Arena Wieczny Mróz
Cena katalogowa: 55,01 zł
Nasza cena: 41,24 zł
Status:  od ręki


Gra - Rummikub 3w1
Cena katalogowa: 129,99 zł
Nasza cena: 93,88 zł
Status:  od ręki


Gobbit angry birds
Jean-Baptiste Fremaux, Thomas Luzurier, Paul-Adrien Tournier
Cena katalogowa: 69,95 zł
Nasza cena: 42,01 zł
Status:  od ręki


Gorący ziemniak Party
Cena katalogowa: 76,35 zł
Nasza cena: 52,90 zł
Status:  od ręki


Dobble Star Wars
Denis Blanchot, Guillaume Gille-Naves, Igor Polouchine
Cena katalogowa: 69,00 zł
Nasza cena: 44,86 zł
Status:  od ręki


Story Cubes Poszlaki
Cena katalogowa: 14,94 zł
Nasza cena: 11,10 zł
Status:  od ręki


Wymyśl to
Nikolay Pegasov
Cena katalogowa: 49,95 zł
Nasza cena: 37,45 zł
Status:  od ręki


TEMPO Masz 30 sekund
Cena katalogowa: 69,99 zł
Nasza cena: 41,56 zł
Status:  od ręki


Tajniacy
Chvátil Vlaada
Cena katalogowa: 64,94 zł
Nasza cena: 46,31 zł
Status:  od ręki


Rodzinne kalambury
Cena katalogowa: 65,50 zł
Nasza cena: 44,47 zł
Status:  od ręki


Mała gra - Dobre maniery
zbiorowa Praca
Cena katalogowa: 34,61 zł
Nasza cena: 26,83 zł
Status:  od ręki


Wyprawa do Babci
Cena katalogowa: 59,90 zł
Nasza cena: 45,16 zł
Status:  od ręki


Kolejka
Cena katalogowa: 99,99 zł
Nasza cena: 59,99 zł
Status:  od ręki


Smarkacz.pl myśl kreatywnie to sklep z zabawkami, w którym oprócz zabawek drewnianych, kreatywnych i edukacyjnych znajdziesz puzzlegry planszowegry towarzyskie i imprezowe, gry karciane oraz gry strategiczne

Dodatkowo oferujemy bogaty wybór klocków Lego, które rozwijają wyobraźnię i wspierają kreatywność naszych dzieci. To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ale prawdziwą frajdę sprawiają również dorosłym.

Specjalnie dla naszych klientów staramy się, aby dostępne produkty były w jak najniższej cenie. Zależy nam, aby zapewnić wszystkim dużo zabawy. Przykładamy dużą wagę do szybkiej wysyłki. Wiele produktów mamy dostępnych od ręki, dzięki czemu wysyłamy je niemal natychmiast.

Nie zapominamy o najmłodszych – ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe jeździkigrzechotki i zabawki edukacyjne; posiadamy również maty edukacyjne, karuzele  czy pluszaki.

Dużym powodzeniem cieszą się też wszelkie pojazdy - wóz strażacki, karetka czy śmieciarka – zarówno małe, jak i duże, dostosowane do każdego wieku.

Na Smarkacz.pl oprócz tradycyjnych zabawek czy zabawek nawiązujących do ulubionych postaci z kreskówek znaleźć można pasjonujące gry, zgadywanki, puzzle tematycznememory, a także książki dla dzieci.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na Facebooku. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a także informujemy o nowościach i dziecięcych hitach. Tworzymy fanpage z myślą o naszych fanach.

Nasz internetowy sklep Smarkacz.pl charakteryzują niskie ceny przez cały rok oraz szybka wysyłka, jednak warto obserwować nas na bieżąco – zaskakujemy konkursami i promocjami dla każdego.

 

Posiadamy szeroką ofertę oryginalnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Można u nas odnaleźć ulubione dziecięce postacie z kreskówek takich jak Strażak SamMasza i NiedźwiedżBob Budowniczy, Wissper, Tomek i przyjacieleŚwinka PeppaCarsFrozenSteffi czy Barbi.

Smarkacz.pl współpracuje z czołowymi firmami zabawkarskimi na rynku: SimbaChiccoSmobyClementoniLiscianiHasbroDumelEpeeSmilyPlayVtechAnekSprytna PlastelinaCzuCzuDjeco . Zależy nam bowiem, aby zabawki były najwyższej jakości i wyprodukowane z najlepszych materiałów.

Gry rozwijają umysł i ćwiczą mózg; jest to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, kolegami, ale również w rodzinnym gronie. Gry strategiczne uczą przewidywać ruchy przeciwnika, planować, a przede wszystkim poprawiają naszą komunikację interpersonalną i pozwalają łączyć rywalizację z zabawą.

Pasjonaci gier planszowych, gier strategicznych czy gier logicznych także powinni być zadowoleni, oferujemy bowiem gry takich firm jak RebelBardPortal GamesTrefl EgmontGames FactoryCubeGrannaTactic.

W swojej szerokiej ofercie Smarkacz.pl ma także takie bestsellerowe gry jak: DobbleDixit5 sekund, Kolejka, Ego czy ponadczasowe Monopoly czy Scrabble.

Gwarantujemy niskie ceny i szybką wysyłkę. W sklepie Smarkacz.pl zrobicie zakupy dla całej rodziny i będziecie się przy tym świetnie bawić.

Warto do nas zaglądać, gdyż stale poszerzamy ofertę zabawek, gier, Lego.

Smarkacz.pl uczy, jak myśleć kreatywnie, wykorzystując do tego zabawki, gry czy klocki Lego.

Polub nas an facebooku Polub nas an facebooku