Gry towarzyskie i imprezowe

Gry towarzyskie i imprezowe to bardzo obszerna kategoria, która łączy w sobie wszystko to, co najlepsze - gry planszowe, karciane, wymagające myślenia, zręczności lub opanowania i wiele innych, idealnych na imprezę zabaw. Wiele z nich pozwala dobrze się bawić bez użycia zbędnych rekwizytów; są więc idealne dla minimalistów.


Jeżeli nadal nie możecie znaleźć upragnionej gry, w którą można byłoby grać w dużym gronie, koniecznie sprawdźcie w tej kategorii. Oferuje ona bowiem gry zarówno dla dużego, jak i małego, czasami dwuosobowego grona. Zagwarantują one świetnie spędzony czas wśród dorosłych, młodzieży czy dzieci. Co najważniejsze - bogactwo produktów nigdy nie pozwoli Wam się nudzić.

Alias rodzinny
Cena katalogowa: 94,00 zł
Nasza cena: 62,82 zł
Status:  od ręki


Gra Zające na łące Dr Knizia poleca
Cena katalogowa: 47,00 zł
Nasza cena: 29,65 zł
Status:  od ręki


Gra planszowa - Gęsi
Cena katalogowa: 62,00 zł
Nasza cena: 59,52 zł
Status:  od ręki


Timeline Polska
Frédéric Henry
Cena katalogowa: 59,00 zł
Nasza cena: 40,87 zł
Status:  od ręki


Chińczyk
Cena katalogowa: 14,00 zł
Nasza cena: 10,73 zł
Status:  od ręki


Gra Milionerzy
Cena katalogowa: 149,00 zł
Nasza cena: 109,44 zł
Status:  od ręki


Unanimo
Theo Coster, Ory Coster
Cena katalogowa: 59,00 zł
Nasza cena: 41,93 zł
Status:  od ręki


Założysz się? wersja podróżna
Cena katalogowa: 39,90 zł
Nasza cena: 23,76 zł
Status:  od ręki


Gra karciana TrioMonsters
Cena katalogowa: 46,00 zł
Nasza cena: 43,82 zł
Status:  od ręki


10 minut
Benoit Bannier
Cena katalogowa: 79,95 zł
Nasza cena: 55,96 zł
Status:  od ręki


Kostka Rubika 2x2x2. TM TOYS
Cena katalogowa: 30,90 zł
Nasza cena: 18,52 zł
Status:  od ręki


Arkana Miłości Dominacja
Kamil Matuszak, Mateusz Pronob
Cena katalogowa: 39,99 zł
Nasza cena: 34,64 zł
Status:  od ręki


Przebiegłe wielbłądy
zbiorowa Praca
Cena katalogowa: 110,00 zł
Nasza cena: 75,43 zł
Status:  od ręki


Wieża numeryczna
Cena katalogowa: 45,00 zł
Nasza cena: 34,71 zł
Status:  od ręki


7 cudów świata miasta dodatek
Cena katalogowa: 75,00 zł
Nasza cena: 52,40 zł
Status:  od ręki


Story Cubes Galaktyka 3 kości
Cena katalogowa: 14,00 zł
Nasza cena: 11,67 zł
Status:  od ręki


Szalone zegarki
Cena katalogowa: 69,95 zł
Nasza cena: 42,97 zł
Status:  od ręki


ZhanGuo
Niccolini Stefania, Canetta Marco
Cena katalogowa: 199,99 zł
Nasza cena: 185,99 zł
Status:  od ręki


iKnow Mini Innowacje
zbiorowe Opracowanie
Cena katalogowa: 64,33 zł
Nasza cena: 43,97 zł
Status:  od ręki


Tajniacy Obrazki
Vlaada Chvátil
Cena katalogowa: 64,00 zł
Nasza cena: 44,83 zł
Status:  od ręki


Smarkacz.pl myśl kreatywnie to sklep z zabawkami, w którym oprócz zabawek drewnianych, kreatywnych i edukacyjnych znajdziesz puzzlegry planszowegry towarzyskie i imprezowe, gry karciane oraz gry strategiczne

Dodatkowo oferujemy bogaty wybór klocków Lego, które rozwijają wyobraźnię i wspierają kreatywność naszych dzieci. To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ale prawdziwą frajdę sprawiają również dorosłym.

Specjalnie dla naszych klientów staramy się, aby dostępne produkty były w jak najniższej cenie. Zależy nam, aby zapewnić wszystkim dużo zabawy. Przykładamy dużą wagę do szybkiej wysyłki. Wiele produktów mamy dostępnych od ręki, dzięki czemu wysyłamy je niemal natychmiast.

Nie zapominamy o najmłodszych – ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe jeździkigrzechotki i zabawki edukacyjne; posiadamy również maty edukacyjne, karuzele  czy pluszaki.

Dużym powodzeniem cieszą się też wszelkie pojazdy - wóz strażacki, karetka czy śmieciarka – zarówno małe, jak i duże, dostosowane do każdego wieku.

Na Smarkacz.pl oprócz tradycyjnych zabawek czy zabawek nawiązujących do ulubionych postaci z kreskówek znaleźć można pasjonujące gry, zgadywanki, puzzle tematycznememory, a także książki dla dzieci.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na Facebooku. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a także informujemy o nowościach i dziecięcych hitach. Tworzymy fanpage z myślą o naszych fanach.

Nasz internetowy sklep Smarkacz.pl charakteryzują niskie ceny przez cały rok oraz szybka wysyłka, jednak warto obserwować nas na bieżąco – zaskakujemy konkursami i promocjami dla każdego.

 

Posiadamy szeroką ofertę oryginalnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Można u nas odnaleźć ulubione dziecięce postacie z kreskówek takich jak Strażak SamMasza i NiedźwiedżBob Budowniczy, Wissper, Tomek i przyjacieleŚwinka PeppaCarsFrozenSteffi czy Barbi.

Smarkacz.pl współpracuje z czołowymi firmami zabawkarskimi na rynku: SimbaChiccoSmobyClementoniLiscianiHasbroDumelEpeeSmilyPlayVtechAnekSprytna PlastelinaCzuCzuDjeco . Zależy nam bowiem, aby zabawki były najwyższej jakości i wyprodukowane z najlepszych materiałów.

Gry rozwijają umysł i ćwiczą mózg; jest to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, kolegami, ale również w rodzinnym gronie. Gry strategiczne uczą przewidywać ruchy przeciwnika, planować, a przede wszystkim poprawiają naszą komunikację interpersonalną i pozwalają łączyć rywalizację z zabawą.

Pasjonaci gier planszowych, gier strategicznych czy gier logicznych także powinni być zadowoleni, oferujemy bowiem gry takich firm jak RebelBardPortal GamesTrefl EgmontGames FactoryCubeGrannaTactic.

W swojej szerokiej ofercie Smarkacz.pl ma także takie bestsellerowe gry jak: DobbleDixit5 sekund, Kolejka, Ego czy ponadczasowe Monopoly czy Scrabble.

Gwarantujemy niskie ceny i szybką wysyłkę. W sklepie Smarkacz.pl zrobicie zakupy dla całej rodziny i będziecie się przy tym świetnie bawić.

Warto do nas zaglądać, gdyż stale poszerzamy ofertę zabawek, gier, Lego.

Smarkacz.pl uczy, jak myśleć kreatywnie, wykorzystując do tego zabawki, gry czy klocki Lego.

Polub nas an facebooku Polub nas an facebooku