Gry słowne

Gra słowna będzie dla Was prawdziwą frajdą, jeśli po prostu lubicie słowa i dobrą zabawę. W kategorii Gry słowne przygotowaliśmy mnóstwo interesujących, wręcz intrygujących, wciągających w rywalizację i dobrą zabawę propozycji. Każda gra to idealny sposób na przegnanie nudy, pomysł na niebanalną imprezę i rozrywkę dostarczającą wyjątkowych wrażeń.

Gry słowne to nie tylko zabawa związana ze słowami. To także konieczność wykazania się spostrzegawczością, zręcznością, refleksem oraz... poczuciem humoru! Gwarantujemy, że nie powstrzymacie się od śmiechu! Wystarczy, że sięgniecie np. po grę Podaj dalej lub grę Kim jest Janusz?

Ryzyk Fizyk
Cena katalogowa: 119,90 zł
Nasza cena: 76,16 zł
Status:  od ręki


Kraina Snów
Chris Darsaklis
Cena katalogowa: 129,95 zł
Nasza cena: 88,05 zł
Status:  od ręki


Przekomiczna gra towarzyszka Kim jest Janusz? + nadmuchiwany człowiek
Cena katalogowa: 129,00 zł
Nasza cena: 70,14 zł
Status:  od ręki


Gra słowna Bananagrams
Cena katalogowa: 79,00 zł
Nasza cena: 57,95 zł
Status:  od ręki


Takie Życie 4 - Niezwykłe przypadki
Cena katalogowa: 35,00 zł
Nasza cena: 23,65 zł
Status:  od ręki


Tajniacy: Bez cenzury
Vlaada Chvátil
Cena katalogowa: 64,95 zł
Nasza cena: 45,39 zł
Status:  od ręki


Story Cubes: Fantazje
Rory O'Connor
Cena katalogowa: 44,94 zł
Nasza cena: 33,29 zł
Status:  od ręki


Gdybyś był
Cena katalogowa: 53,55 zł
Nasza cena: 34,62 zł
Status:  od ręki


Unanimo
Theo Coster, Coster Ora
Cena katalogowa: 59,00 zł
Nasza cena: 39,42 zł
Status:  od ręki


Podaj dalej!
Cena katalogowa: 89,95 zł
Nasza cena: 62,90 zł
Status:  od ręki


Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet
Cena katalogowa: 15,99 zł
Nasza cena: 11,02 zł
Status:  od ręki


Kieszonkowiec angielski Remember and Forget
Cena katalogowa: 15,99 zł
Nasza cena: 10,74 zł
Status:  od ręki


Dixit 7: Wizje
Jean-Louis Roubira
Cena katalogowa: 80,00 zł
Nasza cena: 52,01 zł
Status:  od ręki


Story Cubes: Scooby Doo
Rory O'Connor
Cena katalogowa: 54,00 zł
Nasza cena: 49,65 zł
Status:  od ręki


Story Cubes: Średniowiecze
Cena katalogowa: 14,00 zł
Nasza cena: 11,14 zł
Status:  od ręki


O'Connor Rory
Cena katalogowa: 14,00 zł
Nasza cena: 11,08 zł
Status:  od ręki


Story Cubes: Supermoce
O'Connor Rory
Cena katalogowa: 14,00 zł
Nasza cena: 10,69 zł
Status:  od ręki


Story Cubes: MAX
O'Connor Rory
Cena katalogowa: 84,00 zł
Nasza cena: 56,12 zł
Status:  od ręki


Gra Kalambury de Luxe
Cena katalogowa: 75,00 zł
Nasza cena: 46,46 zł
Status:  od ręki


Mini quiz o Polsce
zbiorowa Praca
Cena katalogowa: 12,00 zł
Nasza cena: 8,77 zł
Status:  od ręki


Gry słowne to fantastyczna zabawa, ale także całkiem przyjemna nauka

Język jest niezwykle ważny w komunikacji, dlatego powinno się go ćwiczyć od najmłodszych lat. Producenci gier słownych są tego świadomi, dlatego tworzą je z myślą o każdym, niezależnie od wieku i umiejętności. Wśród naszych propozycji znajdziecie gry słowne idealna dla młodszych graczy, jak i przeznaczone dla dorosłych, które będą wspaniałą okazją do zabawy, poznawania nowych słów, poszukiwania nowych znaczeń znanych nam już słów, a także ćwiczenia spostrzegawczości i refleksu.

Czy Wasze dziecko jest dobre w grach słownych? A może ma problemy z układaniem słów? Takie gry to też dobry sposób, żeby pobudzić dziecięcą wyobraźnię. Taboo sprawi, że przestaniecie myśleć schematami i jarzębina niekoniecznie będzie się Wam kojarzyła z czerwonymi koralami.

 

Gra słowna dla każdego i na każdą okazję

Oprócz gier, które bezpośrednio kojarzą się zesłowem, m.in. Scrabble (w naprawdę wielu wydaniach), Taboo, krzyżówki, PomySłówkaczy Nowe zagadki Smoka Obiboka i Podaj dalejw tym dziale możecie znaleźć takie gry, które wymagają myślenia, czyli m.in. - Lubi, nie lubiCzacha dymiOn i onaUnanimo czy Pomarańczowe historie.

To idealne propozycje dla każdego, które sprawdza się niezależnie od okoliczności. Bawcie się dobrze!

Smarkacz.pl myśl kreatywnie to sklep z zabawkami, w którym oprócz zabawek drewnianych, kreatywnych i edukacyjnych znajdziesz puzzlegry planszowegry towarzyskie i imprezowe, gry karciane oraz gry strategiczne

Dodatkowo oferujemy bogaty wybór klocków Lego, które rozwijają wyobraźnię i wspierają kreatywność naszych dzieci. To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ale prawdziwą frajdę sprawiają również dorosłym.

Specjalnie dla naszych klientów staramy się, aby dostępne produkty były w jak najniższej cenie. Zależy nam, aby zapewnić wszystkim dużo zabawy. Przykładamy dużą wagę do szybkiej wysyłki. Wiele produktów mamy dostępnych od ręki, dzięki czemu wysyłamy je niemal natychmiast.

Nie zapominamy o najmłodszych – ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe jeździkigrzechotki i zabawki edukacyjne; posiadamy również maty edukacyjne, karuzele  czy pluszaki.

Dużym powodzeniem cieszą się też wszelkie pojazdy - wóz strażacki, karetka czy śmieciarka – zarówno małe, jak i duże, dostosowane do każdego wieku.

Na Smarkacz.pl oprócz tradycyjnych zabawek czy zabawek nawiązujących do ulubionych postaci z kreskówek znaleźć można pasjonujące gry, zgadywanki, puzzle tematycznememory, a także książki dla dzieci.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na Facebooku. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a także informujemy o nowościach i dziecięcych hitach. Tworzymy fanpage z myślą o naszych fanach.

Nasz internetowy sklep Smarkacz.pl charakteryzują niskie ceny przez cały rok oraz szybka wysyłka, jednak warto obserwować nas na bieżąco – zaskakujemy konkursami i promocjami dla każdego.

 

Posiadamy szeroką ofertę oryginalnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Można u nas odnaleźć ulubione dziecięce postacie z kreskówek takich jak Strażak SamMasza i NiedźwiedżBob Budowniczy, Wissper, Tomek i przyjacieleŚwinka PeppaCarsFrozenSteffi czy Barbi.

Smarkacz.pl współpracuje z czołowymi firmami zabawkarskimi na rynku: SimbaChiccoSmobyClementoniLiscianiHasbroDumelEpeeSmilyPlayVtechAnekSprytna PlastelinaCzuCzuDjeco . Zależy nam bowiem, aby zabawki były najwyższej jakości i wyprodukowane z najlepszych materiałów.

Gry rozwijają umysł i ćwiczą mózg; jest to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, kolegami, ale również w rodzinnym gronie. Gry strategiczne uczą przewidywać ruchy przeciwnika, planować, a przede wszystkim poprawiają naszą komunikację interpersonalną i pozwalają łączyć rywalizację z zabawą.

Pasjonaci gier planszowych, gier strategicznych czy gier logicznych także powinni być zadowoleni, oferujemy bowiem gry takich firm jak RebelBardPortal GamesTrefl EgmontGames FactoryCubeGrannaTactic.

W swojej szerokiej ofercie Smarkacz.pl ma także takie bestsellerowe gry jak: DobbleDixit5 sekund, Kolejka, Ego czy ponadczasowe Monopoly czy Scrabble.

Gwarantujemy niskie ceny i szybką wysyłkę. W sklepie Smarkacz.pl zrobicie zakupy dla całej rodziny i będziecie się przy tym świetnie bawić.

Warto do nas zaglądać, gdyż stale poszerzamy ofertę zabawek, gier, Lego.

Smarkacz.pl uczy, jak myśleć kreatywnie, wykorzystując do tego zabawki, gry czy klocki Lego.

Polub nas an facebooku Polub nas an facebooku