Gry słowne


Czy Wasze dziecko jest dobre w grach słownych? A może ma problemy z układaniem słów? Takie gry to też dobry sposób, żeby pobudzić dziecięcą wyobraźnię. Taboo sprawi, że przestaniecie myśleć schematami i jarzębina niekoniecznie będzie się Wam kojarzyła z czerwonymi koralami.


Język jest niezwykle ważny w komunikacji, dlatego powinno się go ćwiczyć od najmłodszych lat. Producenci gier są tego świadomi, dlatego tworzą je z myślą o każdym, niezależnie od wieku i umiejętności.


Oprócz gier, które bezpośrednio kojarzą się ze słowem, m.in. scrabble (w naprawdę wielu wydaniach), Taboo, krzyżówki, Pomysłówka czy Nowe zagadki Smoka Obiboka i Podaj dalej, w tym dziale możecie znaleźć takie gry, które wymagają myślenia, czyli m.in. - Lubi, nie lubi, Czacha dymi, On i ona, Unanimo czy Pomarańczowe historie.

Ryzyk Fizyk
Cena katalogowa: 119,90 zł
Nasza cena: 76,02 zł
Status:  od ręki


Kraina Snów
Chris Darsaklis
Cena katalogowa: 129,95 zł
Nasza cena: 87,78 zł
Status:  od ręki


Przekomiczna gra towarzyszka Kim jest Janusz? + nadmuchiwany człowiek
Cena katalogowa: 129,00 zł
Nasza cena: 69,71 zł
Status:  od ręki


Gra Boggle
Cena katalogowa: 44,99 zł
Nasza cena: 30,59 zł
Status:  od ręki


Gra słowna Bananagrams
Cena katalogowa: 79,00 zł
Nasza cena: 55,10 zł
Status:  od ręki


Takie Życie 4 - Niezwykłe przypadki
Cena katalogowa: 35,00 zł
Nasza cena: 24,78 zł
Status:  od ręki


Tajniacy: Bez cenzury
Vlaada Chvátil
Cena katalogowa: 64,95 zł
Nasza cena: 47,26 zł
Status:  od ręki


Story Cubes: Fantazje
Rory O'Connor
Cena katalogowa: 44,94 zł
Nasza cena: 30,08 zł
Status:  od ręki


Gdybyś był
Cena katalogowa: 53,55 zł
Nasza cena: 36,36 zł
Status:  od ręki


Unanimo
Theo Coster, Coster Ora
Cena katalogowa: 59,00 zł
Nasza cena: 44,25 zł
Status:  od ręki


Podaj dalej!
Cena katalogowa: 89,95 zł
Nasza cena: 63,02 zł
Status:  od ręki


Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet
Cena katalogowa: 15,99 zł
Nasza cena: 11,02 zł
Status:  od ręki


Kieszonkowiec angielski Remember and Forget
Cena katalogowa: 15,99 zł
Nasza cena: 11,02 zł
Status:  od ręki


Dixit 7: Wizje
Jean-Louis Roubira
Cena katalogowa: 80,00 zł
Nasza cena: 53,49 zł
Status:  od ręki


Story Cubes: Scooby Doo
Rory O'Connor
Cena katalogowa: 54,00 zł
Nasza cena: 40,10 zł
Status:  od ręki


Story Cubes: Średniowiecze
Cena katalogowa: 14,00 zł
Nasza cena: 11,22 zł
Status:  od ręki


O'Connor Rory
Cena katalogowa: 14,00 zł
Nasza cena: 11,91 zł
Status:  od ręki


Story Cubes: Supermoce
O'Connor Rory
Cena katalogowa: 14,00 zł
Nasza cena: 11,22 zł
Status:  od ręki


Story Cubes: MAX
O'Connor Rory
Cena katalogowa: 84,00 zł
Nasza cena: 57,35 zł
Status:  od ręki


Gra Kalambury de Luxe
Cena katalogowa: 75,00 zł
Nasza cena: 47,89 zł
Status:  od ręki


Smarkacz.pl myśl kreatywnie to sklep z zabawkami, w którym oprócz zabawek drewnianych, kreatywnych i edukacyjnych znajdziesz puzzlegry planszowegry towarzyskie i imprezowe, gry karciane oraz gry strategiczne

Dodatkowo oferujemy bogaty wybór klocków Lego, które rozwijają wyobraźnię i wspierają kreatywność naszych dzieci. To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ale prawdziwą frajdę sprawiają również dorosłym.

Specjalnie dla naszych klientów staramy się, aby dostępne produkty były w jak najniższej cenie. Zależy nam, aby zapewnić wszystkim dużo zabawy. Przykładamy dużą wagę do szybkiej wysyłki. Wiele produktów mamy dostępnych od ręki, dzięki czemu wysyłamy je niemal natychmiast.

Nie zapominamy o najmłodszych – ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe jeździkigrzechotki i zabawki edukacyjne; posiadamy również maty edukacyjne, karuzele  czy pluszaki.

Dużym powodzeniem cieszą się też wszelkie pojazdy - wóz strażacki, karetka czy śmieciarka – zarówno małe, jak i duże, dostosowane do każdego wieku.

Na Smarkacz.pl oprócz tradycyjnych zabawek czy zabawek nawiązujących do ulubionych postaci z kreskówek znaleźć można pasjonujące gry, zgadywanki, puzzle tematycznememory, a także książki dla dzieci.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na Facebooku. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a także informujemy o nowościach i dziecięcych hitach. Tworzymy fanpage z myślą o naszych fanach.

Nasz internetowy sklep Smarkacz.pl charakteryzują niskie ceny przez cały rok oraz szybka wysyłka, jednak warto obserwować nas na bieżąco – zaskakujemy konkursami i promocjami dla każdego.

 

Posiadamy szeroką ofertę oryginalnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Można u nas odnaleźć ulubione dziecięce postacie z kreskówek takich jak Strażak SamMasza i NiedźwiedżBob Budowniczy, Wissper, Tomek i przyjacieleŚwinka PeppaCarsFrozenSteffi czy Barbi.

Smarkacz.pl współpracuje z czołowymi firmami zabawkarskimi na rynku: SimbaChiccoSmobyClementoniLiscianiHasbroDumelEpeeSmilyPlayVtechAnekSprytna PlastelinaCzuCzuDjeco . Zależy nam bowiem, aby zabawki były najwyższej jakości i wyprodukowane z najlepszych materiałów.

Gry rozwijają umysł i ćwiczą mózg; jest to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, kolegami, ale również w rodzinnym gronie. Gry strategiczne uczą przewidywać ruchy przeciwnika, planować, a przede wszystkim poprawiają naszą komunikację interpersonalną i pozwalają łączyć rywalizację z zabawą.

Pasjonaci gier planszowych, gier strategicznych czy gier logicznych także powinni być zadowoleni, oferujemy bowiem gry takich firm jak RebelBardPortal GamesTrefl EgmontGames FactoryCubeGrannaTactic.

W swojej szerokiej ofercie Smarkacz.pl ma także takie bestsellerowe gry jak: DobbleDixit5 sekund, Kolejka, Ego czy ponadczasowe Monopoly czy Scrabble.

Gwarantujemy niskie ceny i szybką wysyłkę. W sklepie Smarkacz.pl zrobicie zakupy dla całej rodziny i będziecie się przy tym świetnie bawić.

Warto do nas zaglądać, gdyż stale poszerzamy ofertę zabawek, gier, Lego.

Smarkacz.pl uczy, jak myśleć kreatywnie, wykorzystując do tego zabawki, gry czy klocki Lego.

Polub nas an facebooku Polub nas an facebooku