Gry planszowe

Planszówki są idealne na każdą okazję - na domówkę, nudne wieczory czy rodzinne spotkanie. Są ponadczasowe i pozwalają spędzić mile czas. Pytacie, dlaczego warto grać w gry planszowe? Odpowiadamy: rozwijają wyobraźnię, uczą współpracy i zasad fair play, a przy tym pozwalają się odprężyć. Wielorakość zarówno producentów, jak i tematyki pozwoli każdemu odnaleźć coś, co go zainteresuje. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki ucieszą się z takiego prezentu.


Ucz się obcego języka - angielskiego, niemieckiego - przez zabawę, wysil szare komórki, aby wygrać, albo postaw na losowość czy zręczność. To wszystko oferują nam gry planszowe  z pytaniami, z kostką, z kartami i wieloma innymi elementami. Oferujemy gry planszowe dla osób w każdym wieku - zarówno dla dzieci w wieku czterech, pięciu, sześciu, siedmiu czy ośmiu lat, jak i dla starszych - dwunastolatków, trzynastolatków, czternastolatków czy piętnastolatków, a także dla dorosłych. Możecie grać we dwoje albo w większym gronie (czy to rodzinnym, czy koleżeńskim) - nigdy nie zabraknie pomysłów na urozmaicenie rozgrywki.

Dobrą zabawę gwarantują nam firmy: Rebel , BardPortaGames  , Egmont, Games Factory, Cube, Granna, Tactic.


Wśród naszych gier planszowych odnajdziecie zarówno te najpopularniejsze, niezastąpione, ponadczasowe i kultowe, które pamiętamy z dzieciństwa - Chińczyk, Warcaby, Grzybobranie, Scrabble, Monopoly, Eurobusiness, Kolejka, Farmer, Memory czy Kim jestem? - a także nowe, równie ciekawe i wciągające - Dixit, Szalona spłuczka, Osadnicy. Narodziny imperium, Podaj dalej, Remik czy Mały książę: droga do gwiazd.

Nie musisz przepłacać - znajdziesz u nas gry planszowe zarówno za 100 złotych, jak i 50, 40, 30, a nawet 20!


Ostrzegamy: można się uzależnić! Nie odpowiadamy za nałogowe kupowanie nowych planszówek oraz zniszczone stare i wysłużone ulubione gry planszowe! ;)


Gra planszowa Łowcy Kryształów
Zalewski Jan, Miłuński Filip
Cena katalogowa: 109,99 zł
Nasza cena: 78,22 zł
Status:  od ręki


Gra planszowa Moja rodzina
Czuba Sławomir, Niedźwiadek Agnieszka
Cena katalogowa: 34,99 zł
Nasza cena: 21,84 zł
Status:  od ręki


Gra planszowa Moja droga do przedszkola
Czuba Sławomir, Niedźwiadek Agnieszka
Cena katalogowa: 34,99 zł
Nasza cena: 21,84 zł
Status:  od ręki


Gra karciana Gangi Nowego Jorku
Cena katalogowa: 39,99 zł
Nasza cena: 24,16 zł
Status:  od ręki


Gra planszowa EGO Love
Cena katalogowa: 89,99 zł
Nasza cena: 54,68 zł
Status:  od ręki


Carotina Farma + Cyfry
Cena katalogowa: 45,51 zł
Nasza cena: 35,27 zł
Status:  od ręki


Kwiaty polne Świat wokół nas
Cena katalogowa: 39,00 zł
Nasza cena: 24,03 zł
Status:  od ręki


7 Cudów Świata: Pojedynek
Antoine Bauza, Bruno Cathala
Cena katalogowa: 109,00 zł
Nasza cena: 74,15 zł
Status:  od ręki


Dixit 2: Przygody
Roubira Jean-Louis, Cardouat Marie
Cena katalogowa: 79,00 zł
Nasza cena: 53,05 zł
Status:  od ręki


Gra ze śliwką na okładce i liczbą Pi w tle
Cena katalogowa: 54,00 zł
Nasza cena: 35,47 zł
Status:  od ręki


Tzolkin: Kalendarz Majów
Tascini Daniele, Luciani Simone
Cena katalogowa: 159,00 zł
Nasza cena: 109,92 zł
Status:  od ręki


Istanbul
Dorn Rudiger
Cena katalogowa: 135,00 zł
Nasza cena: 95,97 zł
Status:  od ręki


Kształty i kolory. Uczę się bawiąc
Cena katalogowa: 19,00 zł
Nasza cena: 11,66 zł
Status:  od ręki


Chińczyk & Dziesiątka
Cena katalogowa: 21,00 zł
Nasza cena: 15,67 zł
Status:  od ręki


Czarny Piotruś Memo Najpiękniejsze Bajki
Cena katalogowa: 4,00 zł
Nasza cena: 2,23 zł
Status:  od ręki


Szalone zegarki
Cena katalogowa: 69,95 zł
Nasza cena: 41,08 zł
Status:  od ręki


Timeline: Nauka i odkrycia
Frédéric Henry
Cena katalogowa: 59,95 zł
Nasza cena: 39,67 zł
Status:  od ręki


Złoto Bohaterów
Amane Desnet
Cena katalogowa: 79,95 zł
Nasza cena: 67,39 zł
Status:  od ręki


Carotina Pory roku i czas
Cena katalogowa: 52,99 zł
Nasza cena: 28,73 zł
Status:  od ręki


Gra - Słowny ekspres ALEX
Cena katalogowa: 23,26 zł
Nasza cena: 15,24 zł
Status:  od ręki


Smarkacz.pl myśl kreatywnie to sklep z zabawkami, w którym oprócz zabawek drewnianych, kreatywnych i edukacyjnych znajdziesz puzzlegry planszowegry towarzyskie i imprezowe, gry karciane oraz gry strategiczne

Dodatkowo oferujemy bogaty wybór klocków Lego, które rozwijają wyobraźnię i wspierają kreatywność naszych dzieci. To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ale prawdziwą frajdę sprawiają również dorosłym.

Specjalnie dla naszych klientów staramy się, aby dostępne produkty były w jak najniższej cenie. Zależy nam, aby zapewnić wszystkim dużo zabawy. Przykładamy dużą wagę do szybkiej wysyłki. Wiele produktów mamy dostępnych od ręki, dzięki czemu wysyłamy je niemal natychmiast.

Nie zapominamy o najmłodszych – ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe jeździkigrzechotki i zabawki edukacyjne; posiadamy również maty edukacyjne, karuzele  czy pluszaki.

Dużym powodzeniem cieszą się też wszelkie pojazdy - wóz strażacki, karetka czy śmieciarka – zarówno małe, jak i duże, dostosowane do każdego wieku.

Na Smarkacz.pl oprócz tradycyjnych zabawek czy zabawek nawiązujących do ulubionych postaci z kreskówek znaleźć można pasjonujące gry, zgadywanki, puzzle tematycznememory, a także książki dla dzieci.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na Facebooku. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a także informujemy o nowościach i dziecięcych hitach. Tworzymy fanpage z myślą o naszych fanach.

Nasz internetowy sklep Smarkacz.pl charakteryzują niskie ceny przez cały rok oraz szybka wysyłka, jednak warto obserwować nas na bieżąco – zaskakujemy konkursami i promocjami dla każdego.

 

Posiadamy szeroką ofertę oryginalnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Można u nas odnaleźć ulubione dziecięce postacie z kreskówek takich jak Strażak SamMasza i NiedźwiedżBob Budowniczy, Wissper, Tomek i przyjacieleŚwinka PeppaCarsFrozenSteffi czy Barbi.

Smarkacz.pl współpracuje z czołowymi firmami zabawkarskimi na rynku: SimbaChiccoSmobyClementoniLiscianiHasbroDumelEpeeSmilyPlayVtechAnekSprytna PlastelinaCzuCzuDjeco . Zależy nam bowiem, aby zabawki były najwyższej jakości i wyprodukowane z najlepszych materiałów.

Gry rozwijają umysł i ćwiczą mózg; jest to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, kolegami, ale również w rodzinnym gronie. Gry strategiczne uczą przewidywać ruchy przeciwnika, planować, a przede wszystkim poprawiają naszą komunikację interpersonalną i pozwalają łączyć rywalizację z zabawą.

Pasjonaci gier planszowych, gier strategicznych czy gier logicznych także powinni być zadowoleni, oferujemy bowiem gry takich firm jak RebelBardPortal GamesTrefl EgmontGames FactoryCubeGrannaTactic.

W swojej szerokiej ofercie Smarkacz.pl ma także takie bestsellerowe gry jak: DobbleDixit5 sekund, Kolejka, Ego czy ponadczasowe Monopoly czy Scrabble.

Gwarantujemy niskie ceny i szybką wysyłkę. W sklepie Smarkacz.pl zrobicie zakupy dla całej rodziny i będziecie się przy tym świetnie bawić.

Warto do nas zaglądać, gdyż stale poszerzamy ofertę zabawek, gier, Lego.

Smarkacz.pl uczy, jak myśleć kreatywnie, wykorzystując do tego zabawki, gry czy klocki Lego.

Polub nas an facebooku Polub nas an facebooku