Gry planszowe

Planszówki są idealne na każdą okazję - na domówkę, nudne wieczory czy rodzinne spotkanie. Są ponadczasowe i pozwalają spędzić mile czas. Pytacie, dlaczego warto grać w gry planszowe? Odpowiadamy: rozwijają wyobraźnię, uczą współpracy i zasad fair play, a przy tym pozwalają się odprężyć. Wielorakość zarówno producentów, jak i tematyki pozwoli każdemu odnaleźć coś, co go zainteresuje. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki ucieszą się z takiego prezentu.


Ucz się obcego języka - angielskiego, niemieckiego - przez zabawę, wysil szare komórki, aby wygrać, albo postaw na losowość czy zręczność. To wszystko oferują nam gry planszowe  z pytaniami, z kostką, z kartami i wieloma innymi elementami. Oferujemy gry planszowe dla osób w każdym wieku - zarówno dla dzieci w wieku czterech, pięciu, sześciu, siedmiu czy ośmiu lat, jak i dla starszych - dwunastolatków, trzynastolatków, czternastolatków czy piętnastolatków, a także dla dorosłych. Możecie grać we dwoje albo w większym gronie (czy to rodzinnym, czy koleżeńskim) - nigdy nie zabraknie pomysłów na urozmaicenie rozgrywki.

Dobrą zabawę gwarantują nam firmy: Rebel , BardPortaGames  , Egmont, Games Factory, Cube, Granna, Tactic.


Wśród naszych gier planszowych odnajdziecie zarówno te najpopularniejsze, niezastąpione, ponadczasowe i kultowe, które pamiętamy z dzieciństwa - Chińczyk, Warcaby, Grzybobranie, Scrabble, Monopoly, Eurobusiness, Kolejka, Farmer, Memory czy Kim jestem? - a także nowe, równie ciekawe i wciągające - Dixit, Szalona spłuczka, Osadnicy. Narodziny imperium, Podaj dalej, Remik czy Mały książę: droga do gwiazd.

Nie musisz przepłacać - znajdziesz u nas gry planszowe zarówno za 100 złotych, jak i 50, 40, 30, a nawet 20!


Ostrzegamy: można się uzależnić! Nie odpowiadamy za nałogowe kupowanie nowych planszówek oraz zniszczone stare i wysłużone ulubione gry planszowe! ;)


5 sekund bez cenzury Tylko dla dorosłych
Cena katalogowa: 51,00 zł
Nasza cena: 39,39 zł
Status:  od ręki


Moja droga do przedszkola Gra planszowa
Czuba Sławomir, Niedźwiadek Agnieszka
Cena katalogowa: 34,99 zł
Nasza cena: 20,99 zł
Status:  od ręki


Moja rodzina Gra planszowa
Czuba Sławomir, Niedźwiadek Agnieszka
Cena katalogowa: 34,99 zł
Nasza cena: 23,08 zł
Status:  od ręki


Pokój zabaw
Cena katalogowa: 69,00 zł
Nasza cena: 45,05 zł
Status:  od ręki


Gra pod wodą
Cena katalogowa: 69,00 zł
Nasza cena: 45,05 zł
Status:  od ręki


Owce na wypasie
Cena katalogowa: 99,99 zł
Nasza cena: 50,86 zł
Status:  od ręki


Heroes of Normandy
Cena katalogowa: 219,00 zł
Nasza cena: 144,54 zł
Status:  od ręki


iKnow Mini W Europie
Cena katalogowa: 64,35 zł
Nasza cena: 44,07 zł
Status:  od ręki


Budowa zamku Gra planszowa
Ehrhard Dominique
Cena katalogowa: 39,99 zł
Nasza cena: 25,05 zł
Status:  od ręki


Znaki drogowe
Cena katalogowa: 11,00 zł
Nasza cena: 8,20 zł
Status:  od ręki


Luddatica Gęś
Cena katalogowa: 85,90 zł
Nasza cena: 69,18 zł
Status:  od ręki


Ty Beanie Boos Friends
Cena katalogowa: 58,56 zł
Nasza cena: 45,38 zł
Status:  od ręki


Osadnicy Trzej przyjaciele z boiska
Cena katalogowa: 50,00 zł
Nasza cena: 35,14 zł
Status:  od ręki


ZhanGuo
Niccolini Stefania, Canetta Marco
Cena katalogowa: 199,99 zł
Nasza cena: 177,89 zł
Status:  od ręki


Troyes
Sébastien Dujardin, Xavier Georges, Alain Orban
Cena katalogowa: 169,95 zł
Nasza cena: 123,74 zł
Status:  od ręki


Auta Gigantyczne Karty
Cena katalogowa: 23,25 zł
Nasza cena: 18,94 zł
Status:  od ręki


Gipf. LYNGK
Kris Burm
Cena katalogowa: 109,95 zł
Nasza cena: 81,28 zł
Status:  od ręki


Gra planszowa Memo
Cena katalogowa: 79,00 zł
Nasza cena: 75,84 zł
Status:  od ręki


Story Cubes Poszlaki
Cena katalogowa: 14,00 zł
Nasza cena: 11,09 zł
Status:  od ręki


The Godfather: Imperium Corleone
Cena katalogowa: 329,00 zł
Nasza cena: 214,24 zł
Status:  od ręki


Smarkacz.pl myśl kreatywnie to sklep z zabawkami, w którym oprócz zabawek drewnianych, kreatywnych i edukacyjnych znajdziesz puzzlegry planszowegry towarzyskie i imprezowe, gry karciane oraz gry strategiczne

Dodatkowo oferujemy bogaty wybór klocków Lego, które rozwijają wyobraźnię i wspierają kreatywność naszych dzieci. To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ale prawdziwą frajdę sprawiają również dorosłym.

Specjalnie dla naszych klientów staramy się, aby dostępne produkty były w jak najniższej cenie. Zależy nam, aby zapewnić wszystkim dużo zabawy. Przykładamy dużą wagę do szybkiej wysyłki. Wiele produktów mamy dostępnych od ręki, dzięki czemu wysyłamy je niemal natychmiast.

Nie zapominamy o najmłodszych – ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe jeździkigrzechotki i zabawki edukacyjne; posiadamy również maty edukacyjne, karuzele  czy pluszaki.

Dużym powodzeniem cieszą się też wszelkie pojazdy - wóz strażacki, karetka czy śmieciarka – zarówno małe, jak i duże, dostosowane do każdego wieku.

Na Smarkacz.pl oprócz tradycyjnych zabawek czy zabawek nawiązujących do ulubionych postaci z kreskówek znaleźć można pasjonujące gry, zgadywanki, puzzle tematycznememory, a także książki dla dzieci.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na Facebooku. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a także informujemy o nowościach i dziecięcych hitach. Tworzymy fanpage z myślą o naszych fanach.

Nasz internetowy sklep Smarkacz.pl charakteryzują niskie ceny przez cały rok oraz szybka wysyłka, jednak warto obserwować nas na bieżąco – zaskakujemy konkursami i promocjami dla każdego.

 

Posiadamy szeroką ofertę oryginalnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Można u nas odnaleźć ulubione dziecięce postacie z kreskówek takich jak Strażak SamMasza i NiedźwiedżBob Budowniczy, Wissper, Tomek i przyjacieleŚwinka PeppaCarsFrozenSteffi czy Barbi.

Smarkacz.pl współpracuje z czołowymi firmami zabawkarskimi na rynku: SimbaChiccoSmobyClementoniLiscianiHasbroDumelEpeeSmilyPlayVtechAnekSprytna PlastelinaCzuCzuDjeco . Zależy nam bowiem, aby zabawki były najwyższej jakości i wyprodukowane z najlepszych materiałów.

Gry rozwijają umysł i ćwiczą mózg; jest to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, kolegami, ale również w rodzinnym gronie. Gry strategiczne uczą przewidywać ruchy przeciwnika, planować, a przede wszystkim poprawiają naszą komunikację interpersonalną i pozwalają łączyć rywalizację z zabawą.

Pasjonaci gier planszowych, gier strategicznych czy gier logicznych także powinni być zadowoleni, oferujemy bowiem gry takich firm jak RebelBardPortal GamesTrefl EgmontGames FactoryCubeGrannaTactic.

W swojej szerokiej ofercie Smarkacz.pl ma także takie bestsellerowe gry jak: DobbleDixit5 sekund, Kolejka, Ego czy ponadczasowe Monopoly czy Scrabble.

Gwarantujemy niskie ceny i szybką wysyłkę. W sklepie Smarkacz.pl zrobicie zakupy dla całej rodziny i będziecie się przy tym świetnie bawić.

Warto do nas zaglądać, gdyż stale poszerzamy ofertę zabawek, gier, Lego.

Smarkacz.pl uczy, jak myśleć kreatywnie, wykorzystując do tego zabawki, gry czy klocki Lego.

Polub nas an facebooku Polub nas an facebooku