Gry karciane

Najlepsze w grach karcianych jest to, że zajmują niewiele miejsca, sprawdzają się przy każdej okazji i, co najważniejsze, można je zabrać dosłownie wszędzie. Są oryginalne i pomysłowe - do niektórych wystarczą same karty, do innych potrzeba czasami dodatkowych rekwizytów, jednak nie są to przedmioty nieosiągalne, a sprawiają niesamowicie wielką przyjemność.


Do grona znanych powszechnie karcianek co roku dołącza mnóstwo nowych - schematy nie mają szans z ludzką wyobraźnią. Imago zmusza graczy do kreatywnego myślenia, czyli ułożenia odpowiedniego obrazka z talii przezroczystych kart, Piotruś Pan to klasyka, którą dzieci muszą poznać, a Zgadnij, kto to? uczy, jak zadawać pytania, żeby uzyskać satysfakcjonujące odpowiedzi. Nie brakuje też takich gier, które sprawiają, że człowiek o wiele bardziej doceni życie (a przede wszystkim: spróbuje).


Nasza szeroka oferta pozwoli wybrać Wam taką formę gier planszowych, jaka najbardziej przypadnie Wam do gustu.

Sprzedam mamę
Santos Care
Cena katalogowa: 34,00 zł
Nasza cena: 20,47 zł
Status:  od ręki


Karty afirmacyjne Słowa dla duszy
Cena katalogowa: 39,90 zł
Nasza cena: 23,90 zł
Status:  od ręki


Gra karciana Shuffle - Paw Patrol Cartamundi
Cena katalogowa: 16,00 zł
Nasza cena: 15,01 zł
Status:  od ręki


Gobbit
Jean-Baptiste Fremaux, Thomas Luzurier, Paul-Adrien Tournier
Cena katalogowa: 59,95 zł
Nasza cena: 43,93 zł
Status:  od ręki


Gra karciana Animazoo
Cena katalogowa: 64,00 zł
Nasza cena: 50,89 zł
Status:  od ręki


Gra karciana Happy family
Cena katalogowa: 34,93 zł
Nasza cena: 33,53 zł
Status:  od ręki


Gra karciana Shuffle - Monopoly Deal PZPN
Cena katalogowa: 25,01 zł
Nasza cena: 14,90 zł
Status:  od ręki


Dobre myśli. Karty afirmacyjne dla chłopców
Cena katalogowa: 49,90 zł
Nasza cena: 37,67 zł
Status:  od ręki


Osadnicy Narodziny Imperium Aztekowie
Cena katalogowa: 99,00 zł
Nasza cena: 57,96 zł
Status:  od ręki


Bicycle GHOST BLACK EXCLUSIVE
Cena katalogowa: 59,00 zł
Nasza cena: 45,62 zł
Status:  od ręki


Memo Zwierzogród
Cena katalogowa: 19,35 zł
Nasza cena: 14,00 zł
Status:  od ręki


5 sekund bez cenzury
Cena katalogowa: 51,93 zł
Nasza cena: 36,55 zł
Status:  od ręki


Osadnicy. Każdy potrzebuje przyjaciela
Cena katalogowa: 50,00 zł
Nasza cena: 33,46 zł
Status:  od ręki


Karty Dżentelmenów. Epizod Drugi
Cena katalogowa: 42,50 zł
Nasza cena: 26,72 zł
Status:  od ręki


Kroko-loko
Roberto Fraga
Cena katalogowa: 44,94 zł
Nasza cena: 32,31 zł
Status:  od ręki


Shuffle Twister
Cena katalogowa: 25,19 zł
Nasza cena: 15,61 zł
Status:  od ręki


Album Fifa /365/2  2017
Cena katalogowa: 24,90 zł
Nasza cena: 23,91 zł
Status:  od ręki


Dixit 4: Początki
Cena katalogowa: 79,90 zł
Nasza cena: 52,33 zł
Status:  od ręki


Multiuniversum
Manuel Correia
Cena katalogowa: 49,00 zł
Nasza cena: 34,95 zł
Status:  od ręki


Time's Up! Kids
Peter Sarrett
Cena katalogowa: 99,95 zł
Nasza cena: 66,99 zł
Status:  od ręki


Smarkacz.pl myśl kreatywnie to sklep z zabawkami, w którym oprócz zabawek drewnianych, kreatywnych i edukacyjnych znajdziesz puzzlegry planszowegry towarzyskie i imprezowe, gry karciane oraz gry strategiczne

Dodatkowo oferujemy bogaty wybór klocków Lego, które rozwijają wyobraźnię i wspierają kreatywność naszych dzieci. To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ale prawdziwą frajdę sprawiają również dorosłym.

Specjalnie dla naszych klientów staramy się, aby dostępne produkty były w jak najniższej cenie. Zależy nam, aby zapewnić wszystkim dużo zabawy. Przykładamy dużą wagę do szybkiej wysyłki. Wiele produktów mamy dostępnych od ręki, dzięki czemu wysyłamy je niemal natychmiast.

Nie zapominamy o najmłodszych – ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe jeździkigrzechotki i zabawki edukacyjne; posiadamy również maty edukacyjne, karuzele  czy pluszaki.

Dużym powodzeniem cieszą się też wszelkie pojazdy - wóz strażacki, karetka czy śmieciarka – zarówno małe, jak i duże, dostosowane do każdego wieku.

Na Smarkacz.pl oprócz tradycyjnych zabawek czy zabawek nawiązujących do ulubionych postaci z kreskówek znaleźć można pasjonujące gry, zgadywanki, puzzle tematycznememory, a także książki dla dzieci.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na Facebooku. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a także informujemy o nowościach i dziecięcych hitach. Tworzymy fanpage z myślą o naszych fanach.

Nasz internetowy sklep Smarkacz.pl charakteryzują niskie ceny przez cały rok oraz szybka wysyłka, jednak warto obserwować nas na bieżąco – zaskakujemy konkursami i promocjami dla każdego.

 

Posiadamy szeroką ofertę oryginalnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Można u nas odnaleźć ulubione dziecięce postacie z kreskówek takich jak Strażak SamMasza i NiedźwiedżBob Budowniczy, Wissper, Tomek i przyjacieleŚwinka PeppaCarsFrozenSteffi czy Barbi.

Smarkacz.pl współpracuje z czołowymi firmami zabawkarskimi na rynku: SimbaChiccoSmobyClementoniLiscianiHasbroDumelEpeeSmilyPlayVtechAnekSprytna PlastelinaCzuCzuDjeco . Zależy nam bowiem, aby zabawki były najwyższej jakości i wyprodukowane z najlepszych materiałów.

Gry rozwijają umysł i ćwiczą mózg; jest to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, kolegami, ale również w rodzinnym gronie. Gry strategiczne uczą przewidywać ruchy przeciwnika, planować, a przede wszystkim poprawiają naszą komunikację interpersonalną i pozwalają łączyć rywalizację z zabawą.

Pasjonaci gier planszowych, gier strategicznych czy gier logicznych także powinni być zadowoleni, oferujemy bowiem gry takich firm jak RebelBardPortal GamesTrefl EgmontGames FactoryCubeGrannaTactic.

W swojej szerokiej ofercie Smarkacz.pl ma także takie bestsellerowe gry jak: DobbleDixit5 sekund, Kolejka, Ego czy ponadczasowe Monopoly czy Scrabble.

Gwarantujemy niskie ceny i szybką wysyłkę. W sklepie Smarkacz.pl zrobicie zakupy dla całej rodziny i będziecie się przy tym świetnie bawić.

Warto do nas zaglądać, gdyż stale poszerzamy ofertę zabawek, gier, Lego.

Smarkacz.pl uczy, jak myśleć kreatywnie, wykorzystując do tego zabawki, gry czy klocki Lego.

Polub nas an facebooku Polub nas an facebooku