Gry dla dzieci


Obawiacie się, że gry, które znajdujecie, nie są odpowiednie dla Waszych pociech? Szukacie działu bezpiecznego, w którym znajdą się wyłącznie artykuły dla najmłodszych? Trafiliście w odpowiednie miejsce.


W tym niesamowitym miejscu nie brakuje gier, która zapewniają rozrywkę w ponure dni, ani takich, które jednocześnie nauczą dziecko logicznego myślenia. Niektóre z nich pozwolą rozwinąć swoje umiejętności w liczeniu, a inne spędzić miło czas z ulubionymi bohaterami.


Wśród naszych gier znajdziecie zarówno gry planszowe , jak i komputerowe - oczywiście wybrane specjalnie z myślą o dzieciach. Są to zabawki kolorowe, przeznaczone do wykorzystywania w dużym gronie (oferujemy gry familijne, które sprawdzą się przy wielu okazjach) oraz takie, którymi można bawić się samodzielnie.


Przede wszystkim kładziemy nacisk na gry edukacyjne.

Nie mów TAK, nie mów NIE - Gra familijna
Cena katalogowa: 102,00 zł
Nasza cena: 59,95 zł
Status:  od ręki


Detektyw Pozytywka na tropie
Cena katalogowa: 59,90 zł
Nasza cena: 42,98 zł
Status:  od ręki


Gra - Spinderella
Cena katalogowa: 144,90 zł
Nasza cena: 99,68 zł
Status:  od ręki


Gra karciana - Batamo
Cena katalogowa: 48,03 zł
Nasza cena: 41,93 zł
Status:  od ręki


Owce na wypasie
Cena katalogowa: 99,99 zł
Nasza cena: 48,63 zł
Status:  od ręki


Gra Karciana Potworki
Cena katalogowa: 57,85 zł
Nasza cena: 38,79 zł
Status:  od ręki


Dzieci kontra rodzice dookoła świata
Cena katalogowa: 19,99 zł
Nasza cena: 12,18 zł
Status:  od ręki


Mały odkrywca idzie do szkoły ciało człowieka
Cena katalogowa: 27,99 zł
Nasza cena: 15,07 zł
Status:  od ręki


EduKit 4w1 Trolle
Cena katalogowa: 43,16 zł
Nasza cena: 28,45 zł
Status:  od ręki


Memo Księżniczki
Cena katalogowa: 19,99 zł
Nasza cena: 12,08 zł
Status:  od ręki


2w1 Domino Kości
Cena katalogowa: 18,15 zł
Nasza cena: 12,20 zł
Status:  od ręki


Żużel
Cena katalogowa: 23,33 zł
Nasza cena: 17,47 zł
Status:  od ręki


Pamięć - znaki drogowe ALEX
Cena katalogowa: 19,57 zł
Nasza cena: 13,42 zł
Status:  od ręki


Na grzyby
Povis Brent
Cena katalogowa: 39,95 zł
Nasza cena: 29,65 zł
Status:  od ręki


Łap zwierzaki
Ferch Michael
Cena katalogowa: 39,90 zł
Nasza cena: 26,36 zł
Status:  od ręki


Gra Fibber Kłamczuch
Cena katalogowa: 67,21 zł
Nasza cena: 49,61 zł
Status:  od ręki


Gra - Sylaby w dominie  ALEX
Cena katalogowa: 22,39 zł
Nasza cena: 15,06 zł
Status:  od ręki


Domino kraina lodu
Cena katalogowa: 15,00 zł
Nasza cena: 11,70 zł
Status:  od ręki


Gram w kolory
Cena katalogowa: 29,90 zł
Nasza cena: 21,02 zł
Status:  od ręki


Dzieci kontra rodzice Na farmie
Cena katalogowa: 39,90 zł
Nasza cena: 24,72 zł
Status:  od ręki


Smarkacz.pl myśl kreatywnie to sklep z zabawkami, w którym oprócz zabawek drewnianych, kreatywnych i edukacyjnych znajdziesz puzzlegry planszowegry towarzyskie i imprezowe, gry karciane oraz gry strategiczne

Dodatkowo oferujemy bogaty wybór klocków Lego, które rozwijają wyobraźnię i wspierają kreatywność naszych dzieci. To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ale prawdziwą frajdę sprawiają również dorosłym.

Specjalnie dla naszych klientów staramy się, aby dostępne produkty były w jak najniższej cenie. Zależy nam, aby zapewnić wszystkim dużo zabawy. Przykładamy dużą wagę do szybkiej wysyłki. Wiele produktów mamy dostępnych od ręki, dzięki czemu wysyłamy je niemal natychmiast.

Nie zapominamy o najmłodszych – ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe jeździkigrzechotki i zabawki edukacyjne; posiadamy również maty edukacyjne, karuzele  czy pluszaki.

Dużym powodzeniem cieszą się też wszelkie pojazdy - wóz strażacki, karetka czy śmieciarka – zarówno małe, jak i duże, dostosowane do każdego wieku.

Na Smarkacz.pl oprócz tradycyjnych zabawek czy zabawek nawiązujących do ulubionych postaci z kreskówek znaleźć można pasjonujące gry, zgadywanki, puzzle tematycznememory, a także książki dla dzieci.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na Facebooku. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a także informujemy o nowościach i dziecięcych hitach. Tworzymy fanpage z myślą o naszych fanach.

Nasz internetowy sklep Smarkacz.pl charakteryzują niskie ceny przez cały rok oraz szybka wysyłka, jednak warto obserwować nas na bieżąco – zaskakujemy konkursami i promocjami dla każdego.

 

Posiadamy szeroką ofertę oryginalnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Można u nas odnaleźć ulubione dziecięce postacie z kreskówek takich jak Strażak SamMasza i NiedźwiedżBob Budowniczy, Wissper, Tomek i przyjacieleŚwinka PeppaCarsFrozenSteffi czy Barbi.

Smarkacz.pl współpracuje z czołowymi firmami zabawkarskimi na rynku: SimbaChiccoSmobyClementoniLiscianiHasbroDumelEpeeSmilyPlayVtechAnekSprytna PlastelinaCzuCzuDjeco . Zależy nam bowiem, aby zabawki były najwyższej jakości i wyprodukowane z najlepszych materiałów.

Gry rozwijają umysł i ćwiczą mózg; jest to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, kolegami, ale również w rodzinnym gronie. Gry strategiczne uczą przewidywać ruchy przeciwnika, planować, a przede wszystkim poprawiają naszą komunikację interpersonalną i pozwalają łączyć rywalizację z zabawą.

Pasjonaci gier planszowych, gier strategicznych czy gier logicznych także powinni być zadowoleni, oferujemy bowiem gry takich firm jak RebelBardPortal GamesTrefl EgmontGames FactoryCubeGrannaTactic.

W swojej szerokiej ofercie Smarkacz.pl ma także takie bestsellerowe gry jak: DobbleDixit5 sekund, Kolejka, Ego czy ponadczasowe Monopoly czy Scrabble.

Gwarantujemy niskie ceny i szybką wysyłkę. W sklepie Smarkacz.pl zrobicie zakupy dla całej rodziny i będziecie się przy tym świetnie bawić.

Warto do nas zaglądać, gdyż stale poszerzamy ofertę zabawek, gier, Lego.

Smarkacz.pl uczy, jak myśleć kreatywnie, wykorzystując do tego zabawki, gry czy klocki Lego.

Polub nas an facebooku Polub nas an facebooku