Nie wiecie, jaka gra byłaby najlepsza? Nie chcecie ograniczać się do jednego gatunku - czy to gier planszowych, czy też komputerowych- koniecznie tu zajrzyjcie. W podkategoriach odnajdziecie gry przygodowe , strategicznezręcznościowe , logiczne , familijne  i edukacyjne , a także akcesoria do gier. W tej kategorii odnajdą coś dla siebie zarówno fani bajek, jak i młodzi piłkarze czy mistrzowie gier komputerowych. Najlepsza gra na imprezę urodzinową czy niedzielne spotkanie z rodziną ukryła się właśnie tutaj. Wybierz najlepszą grę i wciel się w podróżnikasportowca albo ostatniego żywego człowieka na wyspie. A może wolisz pochwalić się zdolnością logicznego myślenia, szybkiego kojarzenia faktówlub zręcznością

Gra planszowa Moja droga do przedszkola
Czuba Sławomir, Niedźwiadek Agnieszka
Cena katalogowa: 34,99 zł
Nasza cena: 22,25 zł
Status:  od ręki


Gra planszowa Moja rodzina
Czuba Sławomir, Niedźwiadek Agnieszka
Cena katalogowa: 34,99 zł
Nasza cena: 22,24 zł
Status:  od ręki


Gra Zostań Stylistką
Brzeska-Czuba Alina, Czuba Sławomir
Cena katalogowa: 59,99 zł
Nasza cena: 39,56 zł
Status:  od ręki


Wielka ucieczka. Gra
Tomek Larek, Leo Colovini
Cena katalogowa: 89,00 zł
Nasza cena: 59,30 zł
Status:  od ręki


Gra planszowa Avengers Projekt Ultron Wojna bohaterów
Cena katalogowa: 29,99 zł
Nasza cena: 7,79 zł
Status:  od ręki


Gra karciana Sardynki
Cena katalogowa: 46,00 zł
Nasza cena: 44,16 zł
Status:  od ręki


Wikingowie na pokład Gra planszowa
Cena katalogowa: 149,99 zł
Nasza cena: 86,84 zł
Status:  od ręki


Zakazana Wyspa
Leacock Matt
Cena katalogowa: 89,00 zł
Nasza cena: 61,10 zł
Status:  od ręki


Kotobirynt
BAUZA ANTOINE
Cena katalogowa: 43,00 zł
Nasza cena: 30,03 zł
Status:  od ręki


Neuroshima Hex: Nowy Jork
Cena katalogowa: 30,00 zł
Nasza cena: 20,64 zł
Status:  od ręki


CzuCzu Fantastyczne gry logiczne 5+
Cena katalogowa: 19,90 zł
Nasza cena: 12,66 zł
Status:  od ręki


Układanka logiczna Wąż Magiczny 62cm Różne Kolory
Cena katalogowa: 10,00 zł
Nasza cena: 7,25 zł
Status:  od ręki


Omnibus
Cena katalogowa: 20,90 zł
Nasza cena: 13,87 zł
Status:  od ręki


Mówiące Pióro 500 Pytań dla Przedszkolaka. Uczę się bawiąc
Cena katalogowa: 36,00 zł
Nasza cena: 26,06 zł
Status:  od ręki


Bang Dodge City
Cena katalogowa: 69,90 zł
Nasza cena: 46,41 zł
Status:  od ręki


Wieża numeryczna
Cena katalogowa: 45,00 zł
Nasza cena: 35,96 zł
Status:  od ręki


Karty do gry dla najmłodszych Jej Wysokość Zosia
Cena katalogowa: 24,60 zł
Nasza cena: 17,54 zł
Status:  od ręki


Polowanie na robale
Knizia Reiner
Cena katalogowa: 69,00 zł
Nasza cena: 49,50 zł
Status:  od ręki


Pory roku i czas
Cena katalogowa: 52,99 zł
Nasza cena: 28,77 zł
Status:  od ręki


Był sobie człowiek
Cena katalogowa: 119,00 zł
Nasza cena: 90,55 zł
Status:  od ręki


Smarkacz.pl myśl kreatywnie to sklep z zabawkami, w którym oprócz zabawek drewnianych, kreatywnych i edukacyjnych znajdziesz puzzlegry planszowegry towarzyskie i imprezowe, gry karciane oraz gry strategiczne

Dodatkowo oferujemy bogaty wybór klocków Lego, które rozwijają wyobraźnię i wspierają kreatywność naszych dzieci. To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ale prawdziwą frajdę sprawiają również dorosłym.

Specjalnie dla naszych klientów staramy się, aby dostępne produkty były w jak najniższej cenie. Zależy nam, aby zapewnić wszystkim dużo zabawy. Przykładamy dużą wagę do szybkiej wysyłki. Wiele produktów mamy dostępnych od ręki, dzięki czemu wysyłamy je niemal natychmiast.

Nie zapominamy o najmłodszych – ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe jeździkigrzechotki i zabawki edukacyjne; posiadamy również maty edukacyjne, karuzele  czy pluszaki.

Dużym powodzeniem cieszą się też wszelkie pojazdy - wóz strażacki, karetka czy śmieciarka – zarówno małe, jak i duże, dostosowane do każdego wieku.

Na Smarkacz.pl oprócz tradycyjnych zabawek czy zabawek nawiązujących do ulubionych postaci z kreskówek znaleźć można pasjonujące gry, zgadywanki, puzzle tematycznememory, a także książki dla dzieci.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na Facebooku. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a także informujemy o nowościach i dziecięcych hitach. Tworzymy fanpage z myślą o naszych fanach.

Nasz internetowy sklep Smarkacz.pl charakteryzują niskie ceny przez cały rok oraz szybka wysyłka, jednak warto obserwować nas na bieżąco – zaskakujemy konkursami i promocjami dla każdego.

 

Posiadamy szeroką ofertę oryginalnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Można u nas odnaleźć ulubione dziecięce postacie z kreskówek takich jak Strażak SamMasza i NiedźwiedżBob Budowniczy, Wissper, Tomek i przyjacieleŚwinka PeppaCarsFrozenSteffi czy Barbi.

Smarkacz.pl współpracuje z czołowymi firmami zabawkarskimi na rynku: SimbaChiccoSmobyClementoniLiscianiHasbroDumelEpeeSmilyPlayVtechAnekSprytna PlastelinaCzuCzuDjeco . Zależy nam bowiem, aby zabawki były najwyższej jakości i wyprodukowane z najlepszych materiałów.

Gry rozwijają umysł i ćwiczą mózg; jest to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, kolegami, ale również w rodzinnym gronie. Gry strategiczne uczą przewidywać ruchy przeciwnika, planować, a przede wszystkim poprawiają naszą komunikację interpersonalną i pozwalają łączyć rywalizację z zabawą.

Pasjonaci gier planszowych, gier strategicznych czy gier logicznych także powinni być zadowoleni, oferujemy bowiem gry takich firm jak RebelBardPortal GamesTrefl EgmontGames FactoryCubeGrannaTactic.

W swojej szerokiej ofercie Smarkacz.pl ma także takie bestsellerowe gry jak: DobbleDixit5 sekund, Kolejka, Ego czy ponadczasowe Monopoly czy Scrabble.

Gwarantujemy niskie ceny i szybką wysyłkę. W sklepie Smarkacz.pl zrobicie zakupy dla całej rodziny i będziecie się przy tym świetnie bawić.

Warto do nas zaglądać, gdyż stale poszerzamy ofertę zabawek, gier, Lego.

Smarkacz.pl uczy, jak myśleć kreatywnie, wykorzystując do tego zabawki, gry czy klocki Lego.

Polub nas an facebooku Polub nas an facebooku