Nie wiecie, jaka gra byłaby najlepsza? Nie chcecie ograniczać się do jednego gatunku - czy to gier planszowych, czy też komputerowych- koniecznie tu zajrzyjcie. W podkategoriach odnajdziecie gry przygodowe , strategicznezręcznościowe , logiczne , familijne  i edukacyjne , a także akcesoria do gier. W tej kategorii odnajdą coś dla siebie zarówno fani bajek, jak i młodzi piłkarze czy mistrzowie gier komputerowych. Najlepsza gra na imprezę urodzinową czy niedzielne spotkanie z rodziną ukryła się właśnie tutaj. Wybierz najlepszą grę i wciel się w podróżnikasportowca albo ostatniego żywego człowieka na wyspie. A może wolisz pochwalić się zdolnością logicznego myślenia, szybkiego kojarzenia faktówlub zręcznością

Karty afirmacyjne Słowa dla duszy
Cena katalogowa: 39,90 zł
Nasza cena: 26,62 zł
Status:  od ręki


Gra - Flotti i Karotti
Cena katalogowa: 209,00 zł
Nasza cena: 142,75 zł
Status:  od ręki


Gra 3D Zębaty Wilk
Cena katalogowa: 112,00 zł
Nasza cena: 77,99 zł
Status:  od ręki


Głodne kameleony
Cena katalogowa: 91,00 zł
Nasza cena: 71,22 zł
Status:  od ręki


Sprzedam mamę
Santos Care
Cena katalogowa: 34,00 zł
Nasza cena: 20,05 zł
Status:  od ręki


Domek: Słoneczna 156. Dodatek
Kalicki Klemens, Kordowski Bartłomiej
Cena katalogowa: 69,95 zł
Nasza cena: 51,13 zł
Status:  od ręki


Gra 3D Plująca Lama
Cena katalogowa: 96,90 zł
Nasza cena: 65,88 zł
Status:  od ręki


Wsiąść do Pociągu: Niemcy
Cena katalogowa: 189,00 zł
Nasza cena: 138,67 zł
Status:  od ręki


Zwierzaki na tratwie
Rossi Carlo A.
Cena katalogowa: 99,90 zł
Nasza cena: 60,93 zł
Status:  od ręki


Takie Życie 3 Tajemnice
Timofey Bokarev
Cena katalogowa: 34,00 zł
Nasza cena: 26,26 zł
Status:  od ręki


Korporacja
Loroch Paweł
Cena katalogowa: 149,00 zł
Nasza cena: 113,93 zł
Status:  od ręki


Łap prosiaka GRANNA
Cena katalogowa: 34,99 zł
Nasza cena: 20,14 zł
Status:  od ręki


Gra planszowa Obserwacja
Cena katalogowa: 86,00 zł
Nasza cena: 79,67 zł
Status:  od ręki


Kieszonkowiec angielski.  Piece of Cake 15+
Cena katalogowa: 17,99 zł
Nasza cena: 15,17 zł
Status:  od ręki


Domino Księżniczki
Cena katalogowa: 18,00 zł
Nasza cena: 12,04 zł
Status:  od ręki


Buziaki Śmieszaki Układanka
Cena katalogowa: 27,00 zł
Nasza cena: 20,88 zł
Status:  od ręki


5 sekund edycja specjalna
Cena katalogowa: 99,00 zł
Nasza cena: 53,76 zł
Status:  od ręki


SuperKit 4w1. 2X30 Puzzle + Memo + Domino Król Lew
Cena katalogowa: 36,20 zł
Nasza cena: 22,38 zł
Status:  od ręki


Osadnicy Narodziny Imperium Aztekowie
Cena katalogowa: 99,00 zł
Nasza cena: 61,59 zł
Status:  od ręki


Monopoly Polska Łączy nas piłka
Cena katalogowa: 159,99 zł
Nasza cena: 103,79 zł
Status:  od ręki


Smarkacz.pl myśl kreatywnie to sklep z zabawkami, w którym oprócz zabawek drewnianych, kreatywnych i edukacyjnych znajdziesz puzzlegry planszowegry towarzyskie i imprezowe, gry karciane oraz gry strategiczne

Dodatkowo oferujemy bogaty wybór klocków Lego, które rozwijają wyobraźnię i wspierają kreatywność naszych dzieci. To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ale prawdziwą frajdę sprawiają również dorosłym.

Specjalnie dla naszych klientów staramy się, aby dostępne produkty były w jak najniższej cenie. Zależy nam, aby zapewnić wszystkim dużo zabawy. Przykładamy dużą wagę do szybkiej wysyłki. Wiele produktów mamy dostępnych od ręki, dzięki czemu wysyłamy je niemal natychmiast.

Nie zapominamy o najmłodszych – ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe jeździkigrzechotki i zabawki edukacyjne; posiadamy również maty edukacyjne, karuzele  czy pluszaki.

Dużym powodzeniem cieszą się też wszelkie pojazdy - wóz strażacki, karetka czy śmieciarka – zarówno małe, jak i duże, dostosowane do każdego wieku.

Na Smarkacz.pl oprócz tradycyjnych zabawek czy zabawek nawiązujących do ulubionych postaci z kreskówek znaleźć można pasjonujące gry, zgadywanki, puzzle tematycznememory, a także książki dla dzieci.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na Facebooku. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a także informujemy o nowościach i dziecięcych hitach. Tworzymy fanpage z myślą o naszych fanach.

Nasz internetowy sklep Smarkacz.pl charakteryzują niskie ceny przez cały rok oraz szybka wysyłka, jednak warto obserwować nas na bieżąco – zaskakujemy konkursami i promocjami dla każdego.

 

Posiadamy szeroką ofertę oryginalnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Można u nas odnaleźć ulubione dziecięce postacie z kreskówek takich jak Strażak SamMasza i NiedźwiedżBob Budowniczy, Wissper, Tomek i przyjacieleŚwinka PeppaCarsFrozenSteffi czy Barbi.

Smarkacz.pl współpracuje z czołowymi firmami zabawkarskimi na rynku: SimbaChiccoSmobyClementoniLiscianiHasbroDumelEpeeSmilyPlayVtechAnekSprytna PlastelinaCzuCzuDjeco . Zależy nam bowiem, aby zabawki były najwyższej jakości i wyprodukowane z najlepszych materiałów.

Gry rozwijają umysł i ćwiczą mózg; jest to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, kolegami, ale również w rodzinnym gronie. Gry strategiczne uczą przewidywać ruchy przeciwnika, planować, a przede wszystkim poprawiają naszą komunikację interpersonalną i pozwalają łączyć rywalizację z zabawą.

Pasjonaci gier planszowych, gier strategicznych czy gier logicznych także powinni być zadowoleni, oferujemy bowiem gry takich firm jak RebelBardPortal GamesTrefl EgmontGames FactoryCubeGrannaTactic.

W swojej szerokiej ofercie Smarkacz.pl ma także takie bestsellerowe gry jak: DobbleDixit5 sekund, Kolejka, Ego czy ponadczasowe Monopoly czy Scrabble.

Gwarantujemy niskie ceny i szybką wysyłkę. W sklepie Smarkacz.pl zrobicie zakupy dla całej rodziny i będziecie się przy tym świetnie bawić.

Warto do nas zaglądać, gdyż stale poszerzamy ofertę zabawek, gier, Lego.

Smarkacz.pl uczy, jak myśleć kreatywnie, wykorzystując do tego zabawki, gry czy klocki Lego.

Polub nas an facebooku Polub nas an facebooku