Nie wiecie, jaka gra byłaby najlepsza? Nie chcecie ograniczać się do jednego gatunku - czy to gier planszowych, czy też komputerowych- koniecznie tu zajrzyjcie. W podkategoriach odnajdziecie gry przygodowe , strategicznezręcznościowe , logiczne , familijne  i edukacyjne , a także akcesoria do gier. W tej kategorii odnajdą coś dla siebie zarówno fani bajek, jak i młodzi piłkarze czy mistrzowie gier komputerowych. Najlepsza gra na imprezę urodzinową czy niedzielne spotkanie z rodziną ukryła się właśnie tutaj. Wybierz najlepszą grę i wciel się w podróżnikasportowca albo ostatniego żywego człowieka na wyspie. A może wolisz pochwalić się zdolnością logicznego myślenia, szybkiego kojarzenia faktówlub zręcznością

Karty afirmacyjne Słowa dla duszy
Cena katalogowa: 39,90 zł
Nasza cena: 25,61 zł
Status:  od ręki


Egipcjanin / Chińczyk
Cena katalogowa: 16,78 zł
Nasza cena: 11,57 zł
Status:  od ręki


Mały Odkrywca i magiczny ołówek Na wsi
Cena katalogowa: 30,00 zł
Nasza cena: 16,89 zł
Status:  od ręki


Dobble
Cena katalogowa: 59,95 zł
Nasza cena: 36,59 zł
Status:  od ręki


Kostka Rubika 2x2x2. TM TOYS
Cena katalogowa: 30,90 zł
Nasza cena: 19,41 zł
Status:  od ręki


Story Cubes Looney Tunes
Rory O'Connor
Cena katalogowa: 59,95 zł
Nasza cena: 41,50 zł
Status:  od ręki


Myszka Miki Czarny Piotruś Memo
Cena katalogowa: 4,15 zł
Nasza cena: 2,32 zł
Status:  od ręki


Snow adventure kraina lodu
Cena katalogowa: 36,00 zł
Nasza cena: 19,67 zł
Status:  od ręki


Zwierzęta na Farmie
Cena katalogowa: 19,35 zł
Nasza cena: 12,10 zł
Status:  od ręki


Collection Classique Domino
Cena katalogowa: 43,90 zł
Nasza cena: 40,31 zł
Status:  od ręki


Wielki zestaw małego odkrywcy cyfry i działania
Cena katalogowa: 38,15 zł
Nasza cena: 24,13 zł
Status:  od ręki


Zgadnij kto to?
Cena katalogowa: 25,01 zł
Nasza cena: 15,08 zł
Status:  od ręki


Domino Minnie
Cena katalogowa: 19,35 zł
Nasza cena: 12,10 zł
Status:  od ręki


Adrenalyn XL UEFA EURO 2016 Puszka kolekcjonera 10+3
Cena katalogowa: 56,01 zł
Nasza cena: 25,67 zł
Status:  od ręki


Gra - Pracowite pszczoły. Leniwe żaby. ALEX
Cena katalogowa: 17,99 zł
Nasza cena: 12,12 zł
Status:  od ręki


Wyprawa do Babci
Cena katalogowa: 59,90 zł
Nasza cena: 45,16 zł
Status:  od ręki


Zgadnij kto to
Cena katalogowa: 105,30 zł
Nasza cena: 58,05 zł
Status:  od ręki


Czyj to cień
Cena katalogowa: 29,90 zł
Nasza cena: 20,24 zł
Status:  od ręki


Story Cubes Sport
Cena katalogowa: 14,94 zł
Nasza cena: 11,83 zł
Status:  od ręki


Carotina ABC Słowa i zdania
Cena katalogowa: 49,90 zł
Nasza cena: 30,23 zł
Status:  od ręki


Smarkacz.pl myśl kreatywnie to sklep z zabawkami, w którym oprócz zabawek drewnianych, kreatywnych i edukacyjnych znajdziesz puzzlegry planszowegry towarzyskie i imprezowe, gry karciane oraz gry strategiczne

Dodatkowo oferujemy bogaty wybór klocków Lego, które rozwijają wyobraźnię i wspierają kreatywność naszych dzieci. To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ale prawdziwą frajdę sprawiają również dorosłym.

Specjalnie dla naszych klientów staramy się, aby dostępne produkty były w jak najniższej cenie. Zależy nam, aby zapewnić wszystkim dużo zabawy. Przykładamy dużą wagę do szybkiej wysyłki. Wiele produktów mamy dostępnych od ręki, dzięki czemu wysyłamy je niemal natychmiast.

Nie zapominamy o najmłodszych – ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe jeździkigrzechotki i zabawki edukacyjne; posiadamy również maty edukacyjne, karuzele  czy pluszaki.

Dużym powodzeniem cieszą się też wszelkie pojazdy - wóz strażacki, karetka czy śmieciarka – zarówno małe, jak i duże, dostosowane do każdego wieku.

Na Smarkacz.pl oprócz tradycyjnych zabawek czy zabawek nawiązujących do ulubionych postaci z kreskówek znaleźć można pasjonujące gry, zgadywanki, puzzle tematycznememory, a także książki dla dzieci.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na Facebooku. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a także informujemy o nowościach i dziecięcych hitach. Tworzymy fanpage z myślą o naszych fanach.

Nasz internetowy sklep Smarkacz.pl charakteryzują niskie ceny przez cały rok oraz szybka wysyłka, jednak warto obserwować nas na bieżąco – zaskakujemy konkursami i promocjami dla każdego.

 

Posiadamy szeroką ofertę oryginalnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Można u nas odnaleźć ulubione dziecięce postacie z kreskówek takich jak Strażak SamMasza i NiedźwiedżBob Budowniczy, Wissper, Tomek i przyjacieleŚwinka PeppaCarsFrozenSteffi czy Barbi.

Smarkacz.pl współpracuje z czołowymi firmami zabawkarskimi na rynku: SimbaChiccoSmobyClementoniLiscianiHasbroDumelEpeeSmilyPlayVtechAnekSprytna PlastelinaCzuCzuDjeco . Zależy nam bowiem, aby zabawki były najwyższej jakości i wyprodukowane z najlepszych materiałów.

Gry rozwijają umysł i ćwiczą mózg; jest to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, kolegami, ale również w rodzinnym gronie. Gry strategiczne uczą przewidywać ruchy przeciwnika, planować, a przede wszystkim poprawiają naszą komunikację interpersonalną i pozwalają łączyć rywalizację z zabawą.

Pasjonaci gier planszowych, gier strategicznych czy gier logicznych także powinni być zadowoleni, oferujemy bowiem gry takich firm jak RebelBardPortal GamesTrefl EgmontGames FactoryCubeGrannaTactic.

W swojej szerokiej ofercie Smarkacz.pl ma także takie bestsellerowe gry jak: DobbleDixit5 sekund, Kolejka, Ego czy ponadczasowe Monopoly czy Scrabble.

Gwarantujemy niskie ceny i szybką wysyłkę. W sklepie Smarkacz.pl zrobicie zakupy dla całej rodziny i będziecie się przy tym świetnie bawić.

Warto do nas zaglądać, gdyż stale poszerzamy ofertę zabawek, gier, Lego.

Smarkacz.pl uczy, jak myśleć kreatywnie, wykorzystując do tego zabawki, gry czy klocki Lego.

Polub nas an facebooku