Zabawa domkiem dla lalek jest zawsze wyjątkowa i dostarcza najmłodszym wiele radości. Domek wyposażony w mebelki i przeróżne akcesoria, kolorowy i pełen realistycznych detali. znakomicie pobudza dziecięcą wyobraźnie i inspiruje do zabawy. Domki dla lalek można najczęściej swobodnie składać i rozkładać, a także kompletować kolejne ich akcesoria. Dzięki temu takie zabawki są łatwe do przechowywania, co z pewnością docenią rodzice, a jednocześnie dostarczają dzieciom mnóstwo pomysłów na świetną zabawę.

W naszej ofercie znajdziesz wiele wspaniałych domków, idealnych dla lalek Barbie czy też Lalaloopsy, a także domków uniwersalnych, sprawdzających się w przypadku różnych lalek, zarówno większych, jak i mniejszych. Wybrane domki oferowane są także w zestawie z laleczkami - figurkami oraz licznymi akcesoriami i mebelkami, które możesz także dokupić oddzielnie.

Barbie Zestaw Idealna kuchnia + lalka
Cena katalogowa: 299,99 zł
Nasza cena: 189,89 zł
Status: 24h


EnchanTimals Zestaw Domek jelonków + Lalka Danessa Deer i Jelonek Sprint
Cena katalogowa: 239,99 zł
Nasza cena: 164,87 zł
Status: 24h


Domek dla lalek składany z wyposażeniem + meble
Cena katalogowa: 102,00 zł
Nasza cena: 99,96 zł
Status: 24h


Domek dla lalek z meblami
Cena katalogowa: 799,00 zł
Nasza cena: 759,05 zł
Status: 24h


Plac zabaw
Cena katalogowa: 89,00 zł
Nasza cena: 89,00 zł
Status: 24h


Barbie Domek dwupoziomowy + lalka
Cena katalogowa: 234,99 zł
Nasza cena: 180,21 zł
Status: 24h


Podwodny zamek Arielki
Cena katalogowa: 170,64 zł
Nasza cena: 167,23 zł
Status: 24h


Rozkładany domek dla lalek walizka + meble
Cena katalogowa: 133,00 zł
Nasza cena: 116,63 zł
Status: 24h


Domek dla lalek to super zabawa bez końca!

Dlaczego domek dla lalek to tak wspaniała zabawa? Wystarczy spojrzeć na oferowane przez nas domki, aby przekonać się, że te kolorowe, wielopiętrowe, czasem wyposażone w windę, a innym razem w taras i balkon, zawsze pełne uroczych mebelków zabawki to przepis na miło spędzony czas.

 

Wśród naszych propozycji znajdziesz przeurocze domki Enchantimals oraz luksusowe domki dla lalek Barbie. To jednak nie wszystko. Do naszej oferty dołączyliśmy rozkładany domek Happy Family, który może stać się prawdziwym centrum zabawy i rozrywki, a także domek dla prawdziwych księżniczek, czyli najprawdziwszy zamek pełen światła i dźwięków. To spełnienie marzeń każdej dziewczynki!

 

Polub nas na facebookuPolub nas na instagramie